Instax Film Fiyatları ve Markaları


11%
739,00 TL 660,00 TL

INSTAX FILM KATEGORİSİNDE ÇOK SATANLAR


Instax Film Serisi Ürünleri Hangileri?

Fujifilm instax modellerinin tümü, instax filmler ile çalışan fotoğraf makineleridir. Ürün gamı içerisinde yer alan instax film serisi oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Instax film serisinde instax film mini, instax film wide ve instax film square gibi farklı boyutlarda filmler yer alır.

 

Instax Film Çeşitleri Hangi Modeller ile Uyumlu?

Instax film wide, daha geniş açılı fotoğraflar çekmenizi sağlayan Instax wide fotoğraf makinesinde kullanılan bir instax film çeşididir ve boyutu bir mini filmin 2 katı kadardır. Instax square film ise kare formatta çekim yapan Instax SQ1 fotoğraf makinesi, Instax SQ40 fotoğraf makinesi gibi modeller için üretilen bir filmdir. 

Instax filmler arasında en geniş uyumluluk sunan film ise instax film minidir. Instax mini 12, instax mini 11 ve instax neo 90 gibi birçok fotoğraf makinesi ile uyumlu olan instax filmler mini modellerde instax yazıcı modelleri ile de kullanılmaktadır. Instax mini film modellerinin bazılarında çerçeveler renkli ya da desenli şekilde tasarlanmıştır. Siyah beyaz instax mini film de diyebileceğimiz ınstax monochrome film ise fotoğrafınızı renksiz şekilde çıkartarak size nostalji yaşatır. Instax film fiyatları konusunda fırsatlardan faydalanmak için acele edin.

 

Instax Fujifilm Nedir?

Fujifilm, fotoğraf ve görüntüleme sistemleri üreten bir Japon firmasıdır. Fotoğrafçılık dünyasının öncü markalarından olan Fujifilm, Instax mini serisi ile son yıllarda ününe ün katmıştır. Instax serisinin tüm makineleri anında fotoğraf baskısı vererek anı daha da somutlaştırır. Kendi ürettiği instax film ürünleri ile de size bütünüyle kolay bir fotoğraf deneyimi sunar.

 

Instax Fujifilm Fiyatları?

Instax fujifilm fiyatları, filmin modeline ve film sayısına göre değişkenlik gösterir. Örneğin; 10’lu instax mini film ile 20’li instax mini film fiyatı aynı değildir.

Tüm instax film çeşitlerini en uygun fiyat, taksit avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile Desibela’dan satın alabilirsiniz.