Instax Film Fiyatları ve Markaları


FİLTRELE


INSTAX FILM KATEGORİSİNDE ÇOK SATANLAR


Instax Film Serisi Ürünleri Hangileri?

Tüm Fujifilm instax modelleri, instax filmler ile çalışan fotoğraf makineleridir. Instax film serisi oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir.
Instax film serisinde instax film mini, instax wide film ve instax square film gibi farklı boyutlarda filmler yer alır.

Instax Filmler Hangi Modeller ile Uyumlu?

Instax wide film, daha geniş açılı fotoğraflar çekmenizi sağlayan Instax wide fotoğraf makinesinde kullanılan bir film çeşididir ve boyutu bir mini filmin 2 katı kadardır. Instax square film ise kare formatta çekim yapan Instax SQ 6 fotoğraf makinesi, Instax SQ 20 fotoğraf makinesi gibi modeller için üretilen bir filmdir.
Instax filmler arasında en geniş uyumluluk sunan film ise instax mini filmdir. Instax mini 11, instax mini 9, instax neo 90 gibi birçok fotoğraf makinesi ile uyumlu olan mini filmler instax yazıcı modelleri ile de kullanılmaktadır. Instax mini film modellerinin bazılarında çerçeveler renkli ya da desenli şekilde tasarlanmıştır. Siyah beyaz instax mini film de diyebileceğimiz ınstax monochrome film ise fotoğrafınızı renksiz şekilde çıkartarak size nostalji yaşatır.

Fujifilm Nedir?

Fujifilm, fotoğraf ve görüntüleme sistemleri üreten bir Japon firmasıdır. Fotoğrafçılık dünyasının öncü markalarından olan Fujifilm, Instax mini serisi ile son yıllarda ününe ün katmıştır.
Analog bir fotoğraf makinesi olan instax serisinin tüm makineleri anında fotoğraf baskısı vererek anı daha da somutlaştırır.

Instax Fujifilm Fiyatları?

Instax fujifilm fiyatları, filmin modeline ve film sayısına göre değişkenlik gösterir. Örneğin; 10’lu instax mini film ile 20’li instax mini film fiyatı aynı değildir.

Desibela.com’da yer alan instax film modelleri, Instax Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. Tüm instax film çeşitlerini en uygun fiyat, taksit avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile Desibela’dan satın alabilirsiniz.