Instax Film Fiyatları ve Markaları


13%
1.237,00 TL 1.079,00 TL

INSTAX FILM KATEGORİSİNDE ÇOK SATANLAR


Instax Film Serisi Ürünleri Hangileri?

Tüm Fujifilm instax modelleri, instax filmler ile çalışan fotoğraf makineleridir. Ürün gamı içerisinde yer alan instax film serisi oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Instax film serisinde instax film mini, instax film wide ve instax film square gibi farklı boyutlarda filmler yer alır.
 

Instax Film Çeşitleri Hangi Modeller ile Uyumlu?

Instax film wide, daha geniş açılı fotoğraflar çekmenizi sağlayan Instax wide fotoğraf makinesinde kullanılan bir instax film çeşididir ve boyutu bir mini filmin 2 katı kadardır. Instax square film ise kare formatta çekim yapan Instax SQ 6 fotoğraf makinesi, Instax SQ 20 fotoğraf makinesi gibi modeller için üretilen bir filmdir. Instax filmler arasında en geniş uyumluluk sunan film ise instax film minidir. Instax mini 11, instax mini 9, instax neo 90 gibi birçok fotoğraf makinesi ile uyumlu olan instax filmler mini modellerde instax yazıcı modelleri ile de kullanılmaktadır. Instax mini film modellerinin bazılarında çerçeveler renkli ya da desenli şekilde tasarlanmıştır. Siyah beyaz instax mini film de diyebileceğimiz ınstax monochrome film ise fotoğrafınızı renksiz şekilde çıkartarak size nostalji yaşatır. Ayrıca tüm ürünlerle birlikte kablosuz kulaklık ve go pro gibi çeşitli teknoloji ürünleri Desibela ayrıcalığıyla bir tık uzağınızda! Instax film fiyatları konusunda fırsatlardan faydalanmak için acele edin.
 

Instax Fujifilm Nedir?

Fujifilm, fotoğraf ve görüntüleme sistemleri üreten bir Japon firmasıdır. Fotoğrafçılık dünyasının öncü markalarından olan Fujifilm, Instax mini serisi ile son yıllarda ününe ün katmıştır. Analog bir fotoğraf makinesi olan instax serisinin tüm makineleri anında fotoğraf baskısı vererek anı daha da somutlaştırır. Kendi ürettiği instax film ürünleri ile de size bütünüyle kolay bir fotoğraf deneyimi sunar.
 

Instax Fujifilm Fiyatları?

Instax fujifilm fiyatları, filmin modeline ve film sayısına göre değişkenlik gösterir. Örneğin; 10’lu instax mini film ile 20’li instax mini film fiyatı aynı değildir.

Tüm instax film çeşitlerini en uygun fiyat, taksit avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile Desibela’dan satın alabilirsiniz. Aynı zamanda instax film fiyatları gibi çeşitli ürün seçenekleri kaçırılmayacak fırsatlarla bir tık uzaklığınızda.