instax Wide 20'li Film

FOTSN00008
Yorum (0) | Yorum Yap

155,00 TL 124,99 TL
%19İndirimli

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

İnstax wide film, instax wide 300 ve tüm instax geniş açı fotoğraf makineleri ile kullanılabilir.

İnstax wide film 99x62 mm geniş açı fotoğraflar çekmen için özel olarak üretildi. Çantana, cüzdanına kolayca sığabilecek şekilde tasarlanan instax geniş açı film özel kartuşunun içinde gelir ve takması oldukça basittir.

Tüm instax filmleri gibi instax wide film de capcanlı renklere sahip, keskin, net ve doğal cilt tonları ile natürel güzelliği ortaya çıkartan fotoğraflar elde etmeni sağlar.

Çoklu setin yer alan her film 10'lu kartuşlar halindedir. Ürün eline ulaştığında paketten 2 adet 10'lu film paketi çıkar.

İnstax Wide Film Takma & Değiştirme

İnstax Wide film takma için öncelikle paketten çıkan kılavuzu detaylıca okuman gerek. Filmin üzerindeki sarı nokta ile fotoğraf makinenin içinde gördüğün sarı noktayı birbirine eşleşecek şekilde takarak kapağı kapatabilirsin.

Makinene film taktıktan sonra deklanşöre 1 kere basarak filmin koruyucu kapağını çıkartmalısın. Her İnstax wide film değiştirme işlemi tekrar edecek. Her film değiştirme sonrası aynı işlemi yapman gerek.

10 poz bitene kadar makinenin film yuvasını kesinlikle açmaman gerekir. Aksi takdirde kalan tüm filmlerin yanar ve çekilen görüntüler sade beyaz bir kâğıt olarak çıkar. Kalan film adedini fotoğraf makinenin film sayacından takip edebilirsin.

İnstax Wide Film Özellikleri

Çerçeve rengi & tasarımı

Beyaz

Film boyutu

108 (W) x 86 (H) mm

Resim boyutu

99 (W) x 62 (H) mm

Baskı sayısı

Her pakette 10 film

 

Fujifilm Instax Wide 10'lu Film Uyumlu Olduğu Ürünler

Fuji Instax Wide 200

Fuji Instax Wide 210

Fuji Instax Wide 300

Fuji Instax Wide 500AF

 

 Benzer Ürünler