Bluetooth Hoparlör Fiyatları ve Markaları


Bluetooth Hoparlör Çeşitleri Nelerdir?

Bluetooth hoparlörler , kullanıcının ihtiyacına, zevkine, müzik kalitesinden beklentisine ve bütçesine göre farklı farklı çeşitlerde üretilir. Kablosuz hoparlör modellerinin kullanım alanları da ürün çeşitliliğin artmasının en büyük nedenleri arasında yer alır. Havuz başında kullanmak için taşınabilir hoparlör arayan bir kişi su geçirmez bluetooth hoparlör> satın alırken evinde ya da kapalı ortamda müzik dinlemek isteyenler hoparlör tercihinde genelde su geçirmezliği aramazlar. Bluetooth hoparlörlerin boyutları da yine kullanıcı için önem taşıyan ayrıntılardandır. Jbl partybox serisi gibi büyük bluetooth hoparlör modelleri taşınması oldukça zor modellerken küçük bluetooth hoparlör çeşitleri her an her yere kolayca yanınızda götürebileceğiniz modeller olmaktadır.Renkli bluetooth hoparlör modelleri de oldukça fazla ilgi görmektedir. Kablosuz hoparlörler aynı zamanda pil gücüne, bağlantı teknolojisine, kalitesine ve tabii ki de markasına göre değişkenlik gösterir. Bluetooth hoparlör ışıklı modeller de özellikle karanlık ortamları aydınlatmayı sağlar.
 

Bluetooth Hoparlörler Suya Dayanıklı Mı?

Her bluetooth hoparlör için suya dayanıklı değildir. Taşınabilir kablosuz hoparlörün suya dayanıklı olması için IPX sertifikasına sahip olması gerekir. Suya dayanıklı bluetooth hoparlör modellerinin IPX derecesi, her ürünün farklı biçimlerde suya maruz kalma durumunu ifade eder. Örneğin IPX4 sertifikalı bir bluetooth hoparlör su sıçramalarına karşı dayanıklılık gösterirken IPX8 sertifikalı bir bluetooth hoparlör 1 metre ve üstü su derinliğinde dayanıklılık anlamına gelir. Su geçirmez kablosuz hoparlör satın alırken hoparlörün hangi su geçirmezlik sertifikasına sahip olduğunu bilmenizde büyük fayda vardır. Jbl partybox 310 gibi çeşitli hoparlör tasarımlarına göz atmak için en doğru adrestesiniz. Bunun yanı sıra Waterproof bluetooth hoparlörler açık havada spor yaparken de oldukça keyifli bir kullanım sunar.
 

Bluetooth Hoparlör Nasıl Bağlanır ve Kullanılır?

Bluetooth hoparlör kullanımı son derece basit ve konforludur. Telefon, tablet ya da bluetooth özelliği olan bir ses kaynağını hoparlörünüz ile bir kere eşleştirmek yeterlidir. Sonraki kullanımlarda ise tekrar tekrar eşleştirme yapmanız gerekmez ve ses kaynağı olan cihazla hoparlör arasındaki bağlantı otomatik olarak gerçekleştirilir. Bazı kablosuz hoparlör modelleri ile telefon görüşmelerini de gerçekleştirebilirsiniz. Hoparlörünüzle, telefonla müzik dinliyorken, gelen çağrılarınıza hızlıca yanıtlayabilir ve kristal netliğinde ses deneyimi yaşayarak görüşmenizi yapabilirsiniz. Örneğin bazı modellerin pili öylesine güçlüdür ki müzik dinlerken telefonunuzu şarj edebilmenizi de sağlar.
 
Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Nasıl Çalışır?
Bluetooth hoparlörleri boyutlarına göre büyük ve küçük olarak ikiye ayırabiliriz. Hoparlör bluetooth mini boy diye sıkça aranan modeller, çantanızda hatta cebinizde bile taşıyabileceğiniz küçüklükteki modelleri ifade eder. Hoparlör bluetooth mini modellerin ses seviyeleri bazen ‘Bu kadar küçük bir hoparlörden bu denli yüksek ses nasıl çıkar?’ diye sizi şaşırtabilecek seviyelere kadar çıkabilmektedir.Aslına bakılırsa her bluetooth hoparlörün, kablosuz kullanım sunması demek o hoparlörün aynı zamanda taşınabilir olması anlamına gelir. Ancak hoparlörün ağırlığı, büyüklüğü gibi faktörler de taşınabilme konusunu doğrudan ilgilendirmektedir. Taşınabilir bluetooth hoparlör modelleri arasında seçim yaparken en doğru yöntem, önce kendi ihtiyaçlarınızı belirlemenizdir. Kendi ihtiyacınızı karşılayacak bir bluetooth hoparlör aynı zamanda sizin için en iyi bluetooth hoparlör olmaktadır. Bluetooth hoparlör fiyatları değişkendir. Bu nedenle seçim yaparken bütçenizi çok sarsmayacak ancak ihtiyacınızı da karşılayacak modelleri tercih etmeniz hoparlörünüzü uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlayacak en önemli etkendir. Tüm markalarda olduğu gibi Jbl bluetooth hoparlör fiyat avantajları için rotanızı Desibela'ya çevirebilirsiniz. Desibela.com’da yer alan dünyaca ünlü markaların bluetooth hoparlör modelleri, ilgili markaların Türkiye distribütörleri tarafından 2 yıl garantilidir. Tüm kablosuz hoparlör çeşitlerini en uygun fiyat, taksit avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile Desibela’dan satın alabilirsiniz.