Divoom Ditoo-Mic Pembe Karaoke Mikrofonlu Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör

840500104514
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

Divoom DitooMic Piksel Ekranlı Karaoke Mikrofonlu Pembe Bluetooth Hoparlör

 

 

Müzik Dinleyin, Oyun Oynayın, Karaoke Yapın

 

DitooMic Bluetooth Hoparlör ile tanışın! DitooMic, hem müzik dinleyip oyun oynayabileceğiniz hem de karaoke yapabileceğiniz eğlence dolu bir hoparlördür. Karaoke mikrofonundaki düğmeye basarak sesinize 7 farklı dönüştürme efekti ekleyebilir, istediğiniz her yerde eğlenceli karaoke partileri yapabilirsiniz.

15 w gücündeki sürücüsü, mükemmel kalite ve netlikte ses üretir.. Karaoke partilerinde en iyi sesi elde etmek için karaoke mikrofonu hoparlörden ayrı ve kablosuz olarak tasarlanmıştır.

Çift sesli DSP teknolojisi (dijital sinyal işleme tekniği), gürültü seviyesini düzenlemek ve ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Bu özellik, DitooMic’in daha özgün ve daha kalitesi ses çalmasını sağlar. 

 

 

Karaoke Modu ile Eğlenceli Partiler Verin

DitooMic, evinizde eğlenceli karaoke partiler yapabilmeniz için kablosuz bir mikrofona sahiptir. Mikrofonun 7 farklı ses değiştirme efekti ile sesinizi anında değiştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızı toplayın ve bu kablosuz mikrofonlu hoparlör eğlence ile dolu partiyi başlatın!

 

 

4 Farklı Kaynaktan Müzik Dinleyin

DitooMic, bluetooth, micro-SD kart, karaoke ve bilgisayar bağlantısı ile ses çalabilen muhteşem bir hoparlördür.

Hoparlörü bilgisayara bağlamak için UAC destekli kabloyu kullanabilirsiniz.

Divoom Ditoo Mic  Hoparlör’ün MicroSD kart girişi de vardır. MicroSD karta şarkılar yükleyerek hoparlör ile doğrudan çalabilirsiniz.

 

 

LED Aydınlatmalı Klavye Tuşları

 

LED aydınlatmalı klavye tuşları, hoparlörü çok daha fonksiyonel hale getirir. Ayrıca bilgisayarda çalan müziğin ritmine göre klavyenin RGB Led ışıkları otomatik değişir. Hoparlörünüzü oyun odanız ya da bulunduğunuz ortamla daha uyumlu hale getirebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

Kendi Piksel Art Görsellerinizi Oluşturun

 

Divoom DitooMic Hoparlör sadece müzik dinlemeniz için geliştirilmiş bir hoparlör değildir.Bu eğlenceli fonksiyonel hoparlör ile oyun oynayabilir, karaoke yapabilir ya da kendi piksel resimlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Divoom uygulamasında hazırladığınız görselleri, animasyonları ya da metin şablonlarını hoparlörün ekranına kolayca ekleyebilirsiniz.

 

 

 

Müziği Dinlerken Oyun da Oynayabilirsiniz

 

Ditoo-Mic’in eğlenceli klavyesindeki tuşları oyun oynamak için de kullanabilirsiniz. Hoparlörün snacks, flappy wings gibi dahili oyunlarını siz de çok seveceksiniz. Eğlenceli joystick tuşunu da oyun keyfine ayrı bir boyut katacak…

 

 

 

 

Remix Şarkılar Yapın ve Dinleyin

 

Uygulamadaki DJ Mixer özelliği, en sevdiğiniz şarkıları düzenleme ve yeniden düzenleme imkanı sağlar. Böylece en sevdiğiniz mixleri kendiniz kolayca oluşturabilirsiniz. 

 

 

Ditoo-Mic Günlük Yaşamdaki En İyi Asistanınız Olacak

 

Telefonunuzu sesi kapalı olsa bile Ditoo-Mic sayesinde gelen çağrıları ya da sosyal medya bildirimlerin, kaçırmazsınız. Hoparlörün akıllı uyarı sistemi size bildirimlerinizi gösterir. 

 

 

Ditoo-Mic ile Hayatınızı Kolaylaştırın

 

Ditoo-Mic’in akıllı alarm özelliği güne başlamanızı daha keyifli hale getirir. Hava durumunu da yine hoparlörün ekranından öğrenip nasıl giyinmeniz gerektiğini ya da kolayca öğrenebilirsiniz. 

Uyku yardımcısı profiller, daha kaliteli bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Ayrıca aydınlatma ayarlarını ve ışık parlaklığını da kişiselleştirebilirsiniz. 

 

 

 

 

Teknik Özellikler (Hoparlör)

Çıkış gücü: 15W

Bluetooth sürümü: 5.0

Pil kapasitesi: 5000mAh

Boyut: 114.2x90x121.2mm

Ağırlık: 524g

Çalma süresi: 8 saate kadar

Şarj: 5V 2A

Kablosuz aralığı: 10m

 

Teknik Özellikler (Mikrofon)

Pil kapasitesi: 350mAh

Boyut: 22.6x22.6x116.8mm

Ağırlık: 32g

Çalma süresi: 5 saat

Şarj: 5V 1A

Kablosuz aralığı: 5m

 

Garanti Süresi

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.