Instax Mini Set İçerisinde Neler Bulunur?

Hediye olarak Instax mini set tercih etmek isteyenle oldukça şık bir hediye seçeneğine sahip olabilir. Instax mini set hediye olarak da sunulabilmesi adına özel olarak hazırlanıyor. Satın alınacak instax mini 12 set içerisinde bir fotoğraf makinesi, piller, çantalar ve fotoğrafların basılabileceği özel filmler bulunuyor. Böylece mevcut mini sete sahip olan kişiler paketi açtığı andan itibaren hemen fotoğraf çekmeye başlayabiliyor.

Instax Mini Set Nerede Satılır?

Instax mini 12 fotoğraf makinesi 10lu film gibi birbirinden farklı seçeneği kullanıcılarına sunan Desibela Instax mini set satın almak isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi. Mevcut setlerdeki zengin seçeneklere ek olarak fiyatların da uygun olması, mevcut modellere sahip olmak isteyenlerin Desibela tercih ederek fırsatlardan yararlanabiliyor. Farklı instax set seçeneklerini değerlendirmek ve uygun fiyatlar ile bu setlere sahip olmak istediğinizde siz de Desibela internet sitesine giriş yapabilirsiniz.

Instax Set Fiyatları Ne Kadar?

Set fiyatları, mevcut setlerin özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Instax mini 12 set 20li film gibi daha fazla filme sahip olan bir set seçildiğinde fiyatlar diğer seçeneklere göre daha yüksek olabiliyor. Ancak ortalama 700 TL ile 800 TL arasında değişen etiket fiyatlarına sahip olan Instax set fiyatları, bütçe dostu olduğundan dolayı da satın almayı kolaylaştırıyor.

Instax Set Çeşitleri Neler?

Instax Fotoğraf Makinesi ve Mega Hediye Seti, set satın almak isteyenler tarafından en çok tercih edilen paketlerden birisi. Ekstra hediyelerin bulunduğu bu set dahilinde; filmler, farklı aksesuarlar, albümler, mıknatıslı çerçeveler yer alıyor. Böylece hem fotoğraf çekerken hem de fotoğraf çektikten sonra fotoğrafları sergilerken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlere mevcut set ile sahi olabilirsiniz. Instax mini set için Desibela üzerinden yapacağınız incelemelerde hem cazip, farklı özelliklere sahip setleri satın alabilir hem de uygun fiyatlar sayesinde ekonomik bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Instax mini fotoğraf makineleri konusunda aksesuarlardan setlere kadar her ihtiyaca cevap veren Desibela, set satın almak istediğinizde de farklı seçenekleri ile beklentilerinizi karşılayacak.