Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Mini Albüm ve Deri Kılıf Seti

FOTSI196-S4-10-MA-DK
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

5.176,00 TL 4.099,00 TL
%21İndirimli
12 X 426,98 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Instax mini 12 Pembe Fotoğraf Makinesi-10'lu Film-Mini Albüm ve Deri Kılıf Seti

 

Instax mini 12 fotoğraf makinesi, dünyanı neşe ile dolduracak! 

Instax mini serisinin en yeni üyesi instax mini 12, diğer modellerde olduğu gibi ‘baloncuk’ tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Setin içinde fotoğraf makinesi ile birlikte instax mini 12 deri çanta, instax mini albüm ve instax mini 10’lu film vardır. 

 

Paralaks Düzeltme Özelliği ile Daha Kusursuz Fotoğraflar

 

Yepyeni özellikleri ile öne çıkan instax mini 12’in paralaks düzeltme özelliği bulunuyor. Instax fotoğraf makinelerinde şimdiye kadar ilk kez kullanılan bu özellik, özellikle yakın çekimlerde nesnenin en doğru şekilde kadrajın ortasına hizalanmasını sağlıyor.

Close Up modunu açtığında nesne tam olarak görüntünün merkezine alınır. Böylece vizörden gördüğün görüntü ile objektife yansıyan görüntü arasındaki hata payı ortadan kalkar. 

 

İşlevsel Mercek Sayesinde Kolay Kullanım

 

Instax Mini 12’nin bir diğer yeni özelliği de açma kapama işlevinin mercekten yapılabilmesidir. Kamerayı açmak için merceği bir kere çevirmen gerekir. 

 

Close Up ile Daha Kolay Yakın Çekim

 

Close Up modunu açmak için aynı merceği tekrar çevirmen yeterlidir. Yakın çekim, 30 ila 50 cm uzaklıktaki nesneler için idealdir. 

 

Selfie Aynası Sayesinde Kusursuz Selfie Fotoğraflar

 

Close Up modu aynı zamanda selfie fotoğraflar çekmek içindir. Merceğin üstündeki selfie aynası ise deklanşöre basmadan önce kendini görerek mükemmel selfieler çekebilmeni sağlar. 

 

Otomatik Pozlama ve Yüksek Performanslı Flaş Işığı

 

Instax Mini 12, otomatik flaş özelliğine sahiptir. Çevredeki ışığı algılama teknolojisi sayesinde gerekli durumlarda flaşı otomatik olarak açar. Kameranın yüksek performanslı flaş ışığı sadece yakın mesafeyi değil arka planı da aydınlatır. Bu sayede gece çekimlerinde ya da ışığın az olduğu alanlarda daha net ve canlı fotoğraflar çekebilirsin. 

 

Fotoğraf Baskısı Artık Çok Daha Hızlı

 

Fotoğraf baskı hızı olağanüstü şekilde hızlandırılan instax mini 12, sadece 5 saniyede baskı yapabiliyor. Bu kadar hızlı baskılar yapabilmeyi sen de çok seveceksin. 

 

Analogdan Dijitale Geçiş: Instax Up Uygulaması

 

Instax mini 12, serideki diğer fotoğraf makineleri gibi analog bir teknolojiyle çalışır.

Çektiğiniz fotoğrafı sadece bir kere çıkartır ve dijital bir dosyalama imkanı yoktur. Kullanıcılara daha eğlenceli bir instax deneyimi sunmayı amaçlayan Fujifilm, Instax Up uygulaması ile analog fotoğrafları dijitale çevirebilme imkanı sunuyor.

Mini 12 ya da diğer instax fotoğraf makineleri ile çektiğin fotoğrafları, akıllı telefonuna yükleyeceğin ücretsiz Instax Up uygulaması ile dijitalleştirebilirsin. Instax Up uygulamasında fotoğraflarını düzenleyebilir, kendine bir instax koleksiyonu oluşturabilir ve koleksiyonunu sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsin. Instax Up uygulaması hakkında daha detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Instax mini 12, tüm instax mini film çeşitleri ve instax mini 12 aksesuar çeşitleri ile uyumludur.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Fujifilm instax mini 12 fotoğraf makinesi

Instax mini 12 deri çanta

Instax mini albüm (28+1’li)

Instax mini 10’lu film

El askısı

2 adet AA pil

 

Garanti Süresi

 

Instax mini 12 fotoğraf makinesi, Fujifilm Türkiye tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.