POPÜLER ÜRÜNLERYeni fotoğraf kültürü için bir tanıtım planı

 

Instax mini 8'in başarısına rağmen instax pazarlama ekibi hâlâ bir şeylerin eksik olduğunu hissediyordu. Artık instax'ın gerçek değerinin akıllı telefonları ve sosyal ağları içerisinde barındıran yeni küresel fotoğrafçılık ekosisteminde insanların kendilerini çok boyutlu bir şekilde ifade etmesine yardımcı olmakta yattığını anlamışlardı. Bulundukları konumda ise instax gereğinden fazla bir moda aksesuarı hâline gelmiş ancak yeteri kadar bir iletişim aracı olamamıştı. Bunun yanında ürünün geçici bir moda çılgınlığı olarak görülme ve çabucak unutulma tehlikesi de vardı.

Bir sonraki girişim instax kullanıcı tabanını büyük oranda genişletmekti. Bir sonraki ürün şık olmasına karşın klasik bir tasarıma ve çok çeşitli fotoğraf modlarına sahip instax mini 90 NEO CLASSIC'ti. Bu yetişkin erkeklerin ve kadınların kullanmaya can atacakları bir fotoğraf makinesiydi. Ekip ayrıca yeni kullanıcıların sadece instax'ın sunabileceği fotoğraf keyfini aynı derecede sürdüklerinden emin olmak istiyordu. Ürünün kendisinden ziyade instax'ı kullanmanın cazibesine odaklı yeni bir küresel tanıtım stratejisi oluşturdular. Reklamlar hayatın çeşitli anlarında şipşak fotoğraftan nasıl keyif alınacağını, daha farklı baskılar elde etmek için aksesuarların nasıl kullanılacağını ve genel olarak instax ile hayatın nasıl daha keyifli ve ilginç bir hâle getirilebileceğini gösteriyordu.

Bu strateji son derece başarılı oldu. 2013 yılında piyasaya sürülen instax mini 90 NEO CLASSIC orta yaşlı insanlar arasında markanın kullanıcı tabanını genişletti. Instax yelpazesi bir bütün olarak da yavaş yavaş daha önce hiç Fujifilm ürün stoğu yapmamış perakende satış noktalarında bile bulunabilir hâle gelerek bir yaşam biçimi değiştirici olarak ün kazandı.HTML İçerik Full Width


HTML İçerik Full Width

Jabra Page

YENİ

Jabra Elite 65t

Jabra Elite 65t kendi sınıfının en iyi ses ve arama performansına sahip kulaklığıdır. Dörtlü mikrofon teknolojisi ve sadece 6 mm çapına sahip gelişmiş hoparlörleri ile çevrenizdeki istenmeyen sesleri engeller ve sesinizin kristal berraklığında duyulmasını sağlar.

Daha fazlasını göster

HTML İçerik Full Width

23:41 17.03.2019

HTML İçerik Full Width


HTML İçerik Full Width

Jabra: Geliştirilmiş ses kalitesi ve çok daha fazlası

Jabra, kullanıcılarına sınıfının en iyi sesli iletişim çözümlerini tasarlayarak daha gelişmiş bir kullanım sağlayan ürünler sunar. Telefon görüşmelerinde ya da müzik dinlerken kulaklığınızın entegre çözümleri size eşsiz deneyimler yaşatır. Ürettiği ürünlerin işlevselliği kadar formuna da son derece önem veren ve bu iki özelliğin mutlaka birbirini tamamlaması gerektiğine inanan Jabra, tasarımlarını yaparken ihtiyaçlarınızı ve kullanım şekillerinizi her zaman göz önünde bulundurur.

Jabra'nın geliştirdiği kulaklıklar sporda, yolda, ofiste, açık alanda ve aklınıza gelebilecek daha birçok mekânda kullanım için ideal birer ses çözümüdür. İhtiyacınız ne olursa olsun, size uygun birinci sınıf ürünlere Jabra kalitesi ile ulaşmak bir tık ötenizde duruyor.

Yüzlerce saatlik araştırmalar sonucunda her ürününü titizlikle meydana getiren Jabra, bu sayede piyasada yer alan diğer mikrofonlu kulaklık ve hoparlörlerden daha akıllı ve daha fazla özellik ile donatılmış ürünleri kullanıcı ile buluşturur. Bu özellik Jabra'nın, yeni ses teknolojilerini ve inovasyonlarını ilk sunan marka olmasının da en temel nedenidir. Neredeyse 150 yıla yakın bir geçmişi olan GN Group'un bir parçası olan Jabra kulaklık, mikrofonlu profesyonel kulaklık ve işitme cihazı ürünlerini tek çatı altında sunan tek markadır. Yüzlerce ürün çeşidini kullanıcılarına sunan markanın gerek kulaklık gerekse de işitme cihazı üretiminde tek bir ortak amacı var: Hayatın ses kalitesini bir üst seviyeye taşımak…

Jabra, kablosuz kulak içi kulaklıklar tasarımları ile hareket özgürlüğünü zirveye taşıyan, arka plandaki istenmeyen gürültüleri filtreleyen, konuştuğunuz kişilerin sizi kristal berraklığında duymasını sağlayan ve tüm bunlar sayesinde performansınızı her daim çok daha yukarıya taşımaya yardımcı olacak birinci sınıf kondisyon izleme çözümleri sunar.

Ürettiği her bir ürün ile daha iyi duymanızda, daha fazlasını yapmanızda ve performansınızı en üst seviyeye taşımanızda size destek sağlar. Eğer sizin tercihiniz de Jabra ise piyasanın en iyi ürünlerinden birine sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Çünkü Jabra ürünlerinin tümü bu amaçla geliştirildi…

Öncü ruhu ile kendi sınırlarını aşan marka: GN Group

GN Group sahip olduğu öncü ruhu kendi sınırlarını dâhi aşabilmesine yardımcı oluyor. Jabra'nın, dünyanın ilk Bluetooth® destekli mikrofonlu kulaklığını, dünyanın ilk ultra gürültü önleyici mikrofonunu ve dünyanın ilk tümleşik nabız ölçerli spor kulaklığını üreten marka olması öncü ruhunu katarak yaptığı tasarımlar, buna sadece birer örnektir…

GN Group öncü ruhunu paylaşmakla kalmıyor, bilgi birikimini ve uzmanlığını da tüm cömertliği ile gözler önüne seriyor. Marka; kardeş markası ReSound ile yürüttüğümüz yakın iş birliği sayesinde ses teknolojilerinde rakipsiz bir yeterliliğe sahip.

Dünyanın önde gelen işitme cihazı uzmanlarından olan ReSound, tasarımları ve üstün teknolojileri sayesinde ileri derecede işitme kaybı yaşayan insanları, sevdikleri seslere yaklaştırıyor. ReSound'un son derece güçlü ve bir o kadar da mütevazi ve akıllı işitme cihazları, içerisine entegre edilmiş uygulamaları yardımıyla kontrol edilebiliyor. Bu sayede, işitme cihazı istenildiğinde bir stereo kulaklığa dönüştürülerek, doğal ve kişiselleştirilmiş bir işitme deneyimi sağlanabiliyor.

'Ses bilimini bizim gibi anlayan başka kimse yok' ilkesi ile tüm gücünü en iddialı şekilde ortaya koyan marka ile hayatın seslerini hep birlikte çok daha güzelleştirmeye var mısınız?


HTML İçerik Full Width