Hoparlör Kategorileri

Bluetooth Hoparlör

Bluetooth Hoparlör

Multimedya

Multimedya

Soundbar

Soundbar

Subwoofer

Subwoofer

Kule Hoparlörler

Kule Hoparlörler

Merkez Hoparlör

Merkez Hoparlör

Masaüstü Hoparlör

Masaüstü Hoparlör

Ev Sinema Ses Sistemleri

Ev Sinema Ses Sistemleri

Outdoor Hoparlör

Outdoor Hoparlör

Bluetooth Pikaplar

Bluetooth Pikaplar

Taşınabilir Hoparlör

Taşınabilir Hoparlör

Aksesuarlar

Aksesuarlar


Bose Taşınabilir Bluetooth Hoparlörler

Bose Taşınabilir Bluetooth Hoparlörler

Bose Wireless Bluetooth Hoparlörler

Bose Wireless Bluetooth Hoparlörler


KATEGORİDE ÇOK SATANLAR


Ev Sinema Hoparlör Setleri

Televizyonların son yıllarda kazandığı ivme, sinema salonu keyfini evimizde de kolayca yaşamamıza olanak veriyor. Ev sinema sistemleri televizyon, görüntüyü oynatmak için kullanılan DVD ve ses sistemlerinin birleşmesi ile oluşur. Televizyonun kendi özelliklerinin dışına çıkamıyor olmasına kıyasla ses sistemleri ile sesler odalara dağıtılabilir, istenilen alana istenilen yoğunlukta verilebilir.

Ekranda akan görüntünün tamamlayıcısı olan ses, ev sinema hoparlörleri sayesinde çok daha kaliteli ve etkili bir hal alır. Ev sinema hoparlör sistemi seçilirken kullanılacak ortamın büyüklüğü mutlaka göz önüne alınmalıdır. Ev sinema sistemlerinin fiyatları, markalarına, modellerine, ve teknik özelliklerine göre fiyatları değişiklik gösterir.

Hoparlör fiyatları

Ev sinema hoparlörleri, 1+1 sistemler, 2+1 sistemler, 5+1 sistemler, 2’li sistemler, taşınabilir cihazlar gibi birbirinden farklı onlarca modele sahiptir.

2’li ev sinema sistemleri 2 adet hoparlörden oluşur ve gerek fiyat gerekse de teknik açıdan olarak diğer gruplardan oldukça farklı özellikler gösterir ve çoğu zaman yüksek kule tipi modellerinde üretilirler. Kule tipi hoparlör modelleri yüksek frekans aralığına sahiptirler ve alınan verimin arttırılması için daha geniş alanlarda kullanılması tavsiye edilir.

Kule tipi hoparlörler dışında iki parçadan oluşan setlerde HDI görüntü sistemi ile yüksek çözünürlük sunan raf tipi hoparlör modelleri de fazlasıyla tercih edilen ürünler arasındadır.

Oldukça başarılı ses niteliklerine sahip olan ve nerdeyse sinema salonlarındaki kadar başarılı ses kalitesine sahip olan ev sinema hoparlör çeşitleri CD, VCD, DVD, MP4 gibi farklı uzantılarını destekler. Aynı zamanda USB, SD, MMC gibi çeşitli medya girişlerine de sahiptirler.

Ev sinema sistemleri arasında en çok ilgiyi 5+1 ev ses sistemleri görür. Son derece başarılı ses çıkışlarına sahip olan 5+1 ev sinema sistemleri arka plan efektlerini daha başarılı kılmak için 2 adet sağda, 2 adet solda ve 1 adet ortada olacak şekilde yerleştirilir.

Aksiyon oyunları oynamayı sevenlerdenseniz ses sizin için olmazların başında gelir. Kablosuz hoparlör modellerinden birçoğu oyun konsolları ile de bağlantı kurabilir.

Diğer Hoparlör Sistemleri

Kablosuz ev sinema sistemleri denilince akla ilk gelen ürünler wireless hoparlörler ve bluetooth hoparlörler olur. Kullanıcıyı kablo zorunluluğundan kurtardığı için evin içerisinde, bahçede ya da terasta hemen hemen her alana konumlandırılabilen bu wireless hoparlörler, bluetooth hoparlörler, kablolu ev sinema sistemleri, müzik istasyonları, subwooferlar yani kablosuz hoparlörler fiyat açısından kıyaslandığı kablolu hoparlör modellerinden daha pahalıdır ancak sunduğu konfor ve özelliklerini hissetmeye başladığınızda ödediğiniz tutarın ne kadar da yerinde olduğunu size çok kısa bir zaman içerisinde hissettirecektir. Bluetooth ev ses sistemleri aynı zamanda küçük alanlarda da gerçek bir sinema salonu hissi yaratmakta oldukça başarılıdır.

Bahçenize, balkonunuza ya da terasınıza kolaylıkla götürerek müzik dinlemenin keyfini çıkarabileceğiniz taşınabilir hoparlörler satın alırken uzun pil ömrü ve maksimum ses düzeyi bakmanız gereken ilk şeylerden olmalı.

Kablosuz olduğu için bahçe, teras gibi farklı ortamlara taşınabilen cihazların pil ömrünü ve maksimum ses düzeyini inceleyerek açık alanda müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ev sinema sistemlerini, wireless hoparlörler, taşınabilir hoparlörleri, bluetooth hoparlörler, kablolu ev sinema sistemleri, müzik istasyonları, subwooferlar desibela.com’un onlarca çeşidi arasından inceleyebilir ve taşınabilir hoparlörler arasından kendinize en uygun olanı kolay ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.