Smeg Mutfak Setleri Nelerdir?

Dünyaca ünlü Smeg mutfak gereçleri, yüksek kalitedeki parçaları ve uzun ömürlü tasarımlarıyla Desibela’da sizleri bekliyor. İhtiyaçlarınıza uygun olacak şekilde derlenmiş Smeg mutfak setleri sayesinde tek seferde çok sayıda Smeg ürününe sahip olabilir ve mutfağınızda Smeg kalitesinin keyfini sürmeye başlayabilirsiniz. Desibela’da bulabileceğiniz Smeg mutfak setleri toplamda beş farklı şekilde sunulmaktadır. • Kahve sevenlere özel Smeg mutfak seti: Smeg Siyah Öğütücü-Filtre-Espresso 3'lü Kahve Makine Seti, 3 parçadan oluşur. Çekirdek kahvelerinizi dilediğiniz miktarda öğüterek taze kahve tüketmenizi sağlayan Smeg kahve öğütücü, ekspresso bazlı tüm kahve çeşitlerini hazırlama olanağı sunan Smeg ekspresso makinesi ve filtre kahve demlemek için kullanabileceğiniz Smeg filtre kahve makinesi, 3 farklı renk seçeneğiyle bu set içerisinde sunulmaktadır. • Ekspresso aşıklarına özel Smeg mutfak seti: Smeg Siyah Espresso Kahve Makinesi ve Kahve Öğütme Makinesi Seti içerisinde çekirdek kahvelerinizi öğüttükten hemen sonra demleyebileceğiniz Smeg kahve öğütücü ve smeg ekspresso makinesi yer alır. • Filtre kahvesiz yaşayamanlara özel Smeg mutfak seti: Smeg Siyah Filtre Kahve Makinesi ve Kahve Öğütme Makinesi Seti ile çekirdek kahvelerinizi ihtiyacınız kadar öğütebilir ve Smeg filtre kahve makinenizde demlenmesini sağlayabilirsiniz. • Leziz kahvaltılar için Smeg mutfak seti: Smeg Pastel Yeşil Isı Ayarlı Kettle ve 2x4 Ekmek Kızartma Makinesi Seti, çay veya kahvenizi demlemek üzere suyunuzu ısıtabileceğiniz ve çıtır çıtır kızarmış ekmek hazırlayabileceğiniz iki farklı parçadan oluşmaktadır. • Kahvaltının baş tacı Smeg mutfak seti: Smeg Kırmızı Kettle-1x2 Ekmek Kızartma Makinesi ve Narenciye Sıkacağı Seti ile günün herhangi bir saatinde meyve suyu hazırlayabilir, kızarmış ekmeklerinizi yiyebilir ve kahveniz için sıcak su elde edebilirsiniz.
 

Smeg Mutfak Setleri İçerisinde Neler Bulunur?

Smeg mutfak setleri içerisinde, her biri yüksek kalitede malzemelerden üretilmiş çok sayıda mutfak gereci bulabilirsiniz. Kahvaltılarınızı hazırlarken en çok kullanacağınız kettle, ekmek kızartma makinesi ve meyve sıkacağı ürünlerini tek bir set halinde Desibela’dan satın alabilirsiniz. Kahve sevenlere özel Smeg mutfak setleri sayesinde, taze çekilmiş kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Kahve öğütücü, filtre kahve makinesi ve Smeg ekspresso makinesi ile günün her saati kendinizi bir fincan kahve ile tazeleyebilirsiniz.
 

Smeg Mutfak Seti Fiyatları Ne Kadar?

Her bir Smeg mutfak seti, farklı parçalar içerdiğinden fiyatları da buna göre değişmektedir. Kahve öğütücüden meyve sıkacağına geniş ürün çeşitliliğinin yer aldığı Smeg mutfak setleri için en uygun fiyat skalasını bulabileceğiniz adres ise Desibela’dır. Yüksek kalitede, özenle tasarlanmış Smeg mutfak gereçlerini uzun yıllar kullanabilirsiniz. İşlev ve kalite bakımından yüksek bir çıta sunan Smeg mutfak setleri ile mutfakta geçirdiğiniz vakti daha verimli değerlendirebilir ve hem kendiniz hem de sevdikleriniz için muhteşem lezzetler hazırlayabilirsiniz.
 
Smeg Mutfak Setleri Özellikleri Nelerdir?
Smeg mutfak setleri içerisindeki tüm ürünler, kendilerine has özelliklere sahiptir. 70 Watt ile 2400 Watt arasında değişen motor güçlerinin yanı sıra mutfakta ihtiyaç duyabileceğiniz en pratik çözümleri sunan yine Smeg mutfak setleri olacaktır. Bu setlerde bulunan parçaların en önemli ortak özellikleri ise hiçbir üründe BPA içeren maddeler kullanılmamasıdır. Ayrıca her bir Smeg mutfak seti ürünü paslanmaz çelik aparatlara ve parlak krom kaplamaya sahiptir. Onlarca farklı renk seçeneği bulunan Smeg mutfak setleri içerisinden, mutfağınıza en uygun retro tonlarını seçebilir ve kalitenin estetikle buluşturulduğu Smeg ürünlerinin keyfini sürebilirsiniz.
 
Smeg Mutfak Setlerini En Uygun Nereden Alabilirim?
Desibela, Smeg mutfak setlerini en uygun fiyata bulabileceğiniz güvenilir bir adrestir. Kullanıcı dostu, her bütçeye uygun fiyat politikasına sahip Desibela’da yer alan indirim ve kampanyaları takip edebilir, dilediğiniz Smeg mutfak setine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.