Kişisel Bakım Aletleri Nelerdir?

Kişisel bakım aletleri günlük rutinimizde sıklıkla kullandığımız bakım ve temizlik cihazları için kullanılan en genel tabirdir. Kişisel bakım cihazları saç bakımı ve şekillendirme, sakal bakımı & tıraş makineleri ve sağlık ürünleri gibi ihtiyaçlara göre farklı ürün gruplarına ayrılır.

Bu alanda oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan Babyliss saç düzleştirici, saç kurutma makinesi gibi ürünleri ile bu kategoride ön plana çıkan bir markadır. Babyliss men serisinde yer alan saç & sakal şekillendirme ürünleri de özellikle erkek kullanıcılar tarafından oldukça rağbet gören ürünlerdir.

 

Saç Düzleştirici Tarak Nasıl Kullanılır?

Babyliss saç kurutma makineleri, saç maşaları, buharlı saç düzleştirici ve elektrikli saç fırçası ürünleri ile saçınıza gerekli bakımı ve şekillendirmeyi yapabilirsiniz. Bu ürünlerin ısı, hız gibi ayarlarını, saçınızın yapısına göre de ayarlayabilirsiniz. Saç kurutma makinesi, saç düzleştirici ya da saç maşası gibi ürünleri tek tek satın alabileceğiniz gibi bu ürünleri set halinde satın alarak avantajlı fiyatlardan da yararlanabilirsiniz.

Saç düzleştirici tarak olarak da bilinen elektrikli saç fırçaları saçınızı kuruturken şekillendirebilir. Hava üflemeli özelliği olan bu ürünler ile saçınızı kurutabilir, fön çekebilir, doğal dalgalar oluşturabilirsiniz. İyon özelliği olan modeller saçınızı kuruturken elektriklenmeyi önleyerek saçınızı şekillendirir. Bazı modellerin içinde farklı boyutlarda fırça başlıkları bulunur ve sağa sola dönerek dalganın yönünü kolayca ayarlamanıza olanak sağlar.

 

İyonlu Saç Kurutma Makinesi Nedir?

Kuru ve elektriklenen saçlar için iyon özellikli saç kurutma makinelerini kullanabilirsiniz. İyonlu saç kurutma makinesi kullanım esnasında ürettiği pozitif iyon ile saçınızdaki negatif iyonu nötr hale getirir ve elektriklenmeyi önler. Saç kurutma makinesi aparatı olarak da bilinen difüzör başlık içeren modeller ile de saçınızı kuruturken doğal dalgalar oluşturabilirsiniz. 

 

Otomatik Saç Maşası Nasıl Kullanılır?

Kalın bukleler elde etmek isterseniz kalın saç maşası babyliss modellerinden istediğiniz bir modeli seçebilirsiniz. 25 mm, 32 mm ve 19 mm gibi farklı modelleri inceleyebilirsiniz. Daha pratik bir maşa isterseniz de otomatik saç maşası ile saçlarınıza dakikalar içinde şekil verebilirsiniz. Otomatik saç maşası saçınızın bir tutamını otomatik olarak bukle yuvasına sararak ısı uygular ve şekil verir. 

Satın almadan önce her ürün hakkında detaylı bilgiyi ürün açıklamalarından da öğrenebilirsiniz. Sağlık bakım ürünleri kategorisinde ise evde sağlık kontrolü için önemli bir yeri olan medisana tansiyon aleti modellerini inceleyebilirsiniz. Konuşan tansiyon aleti gibi kullanılışı daha pratik modelleri de tercih edebilirsiniz.

Desibela.com’dan aynı gün kargo,  avantajlı fiyat ve taksit seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz.