Divoom Ditoo Pembe Bluetooth Hoparlör

840500102107

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap


1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Divoom Ditoo Pembe Bluetooth Hoparlör

 

Klasik Retro Bir Bilgisayar Görünümünde 

 

Divoom Ditoo Bluetooth Hoparlör, klasik bir hoparlörden çok daha fazlasıdır! Retro bir bilgisayardan ilham alınarak tasarlanan Divoom Ditoo Hoparlör, mükemmel ses kalitesine sahiptir.

 

Surround Ses Üretir

 

Ditoo’nun 360​​° açı ile güçlü ses sunan bas radyatörü sesi eşit bir şekilde dağıtır ve yaklaşık 10 metreye kadar surround ses üretir. Profesyonel bir DSP sürücüsüne sahip olan bu hoparlör, hem tiz hem de bas sesleri kusursuz biçimde iletir.

 

Kendi Piksel Art Görsellerinizi Oluşturun

 

Divoom Ditoo Hoparlör ile müzik dinlerken aynı zamanda oyun oynayabilir, piksel resimler yapabilirsiniz. Divoom uygulamasını kullanarak piksel resimler yapabilir, çevrimiçi diğer piksel sanatçıları ile tanışabilir ve resimlerinizi paylaşabilirsiniz. 

Uygulamada hazırladığınız görsel, metin şablonu gibi piksel artları ya da sevdiğiniz başka bir görseli hoparlörünüzün ekranına ekleyebilirsiniz.

 

Günlük Rutinlerinizi Daha Kolay Hale Getirebilirsiniz

 

Divoom uygulamasının içinde yer alan güncel hava durumu bilgisi, uyku yardımcısı, akıllı alarm ve akıllı LED aydınlatma gibi araçları kullanarak günlük rutinlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz. 

Divoom Smart uygulamasına gelen güncellemeleri hoparlörünüze yükleyerek hoparlör özelliklerini belli aralıklarla güncelleyebilirsiniz. 

Evden çıkmadan önce hava durumuna bakarak uygun kıyafetler giyinebilir, akıllı LED aydınlatma özelliği sayesinde güne daha enerjik başlayabilirsiniz. 

 

Müzik Dinlerken Hoparlörünüzle Oyun Oynayın

 

Akıllı hoparlörün içinde yer alan snacks, tetris, flappy wings gibi oyunları oynayarak zaman tünelinde eğlenceli bir yolculuk yapabilirsiniz. Oyunları oynamak için PC tuşu görünümlü hoparlör düğmelerine basmanız ve joystick ile yönlendirme yapmanız yeterlidir.

DJ Mixer özelliğini kullanarak en sevdiğiniz şarkıları kendi zevkinize göre yeniden düzenleyerek dinleyebilirsiniz.

 

8 Saate Kadar Aralıksız Müzik Dinleyin

 

3000 mAh gücünde bir bataryaya sahip olan Ditoo, 8 saate kadar aralıksız müzik çalabilir. Bluetooth özellikli bir hoparlör olan Divoom Ditoo, microSD ve AUX girişleri ile de müzik çalabilir. Ayrıca uygulama içinde yer alan radyo özelliğini kullanarak tüm dünya radyolarına ulaşabilir, Spotify, iTunes veya herhangi bir müzik APP'den de en sevdiğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz.

 

Çağrılarınızı Kaçırmayın

 

Ditoo ile müzik dinlerken telefonunuzun sesi kısık olsa bile gelen çağrıları ve sosyal medya bildirimlerini hoparlörünüzün ekranından görebilirsiniz. 

 

Ditoo Harika Bir Hediye Seçeneğidir

 

Kendi hediye kutusu içinde gelen Divoom Ditoo Hoparlör aynı zamanda harika bir hediye seçeneğidir.

Ditoo’da sizin ve arkadaşlarınızın eğlenmesi için birçok seçenek var...

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Divoom Ditoo Pembe Bluetooth Hoparlör

Şarj kablosu

Hediye kutusu

Sticker

 

Teknik Özellikler

 

Frekans aralığı: 80-20 KHz

Hoparlör boyutu: 45mm

Çıkış gücü: 10W

Hassasiyet: d80db

Bluetooth: 5.0

Ağırlık: 505 g

Boyutlar: 90 x 114 x 121 mm

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.