Divoom Banner 1

Divoom'un birbirinden eğlenceli ürünleri ile yapabileceklerinizin neredeyse sınırı yok!

Eğlenceye hazırsanız, sayfada aşağı doğru ilerleyerek tüm Divoom ürünlerini daha yakından inceleyebilirsiniz.
DitooMic Bluetooth Hoparlör ile tanışın! DitooMic, hem müzik dinleyip oyun oynayabileceğiniz hem de karaoke yapabileceğiniz eğlence dolu bir hoparlördür. Karaoke mikrofonundaki düğmeye basarak sesinize 7 farklı dönüştürme efekti ekleyebilir, istediğiniz her yerde eğlenceli karaoke partileri yapabilirsiniz.Divoom Pixel Bluetooth Hoparlör modellerinin LED ekranlarını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Ekrana pixel art görseller ekleyebilir ya da farklı GIF, animasyon hatta metinler şablonlarından modunuza uygun özelliği seçebilirsiniz.


Divoom Pixel Art HoparlörDivoom Piksel Çanta çeşitleri ile sanatınızı tarzınıza yansıtın. Divoom Çanta modellerinin tamamı bir LED ekrana sahiptir.

Bu ekranın Divoom uygulamasını kullanarak istediğiniz gibi kişiselleştirebilir, günlük stilinize göre ekrandaki görüntüyü kolayca değiştirebilirsiniz.

 

 Divoom Pixel Art Resim Çerçeveleri ile odanıza, gaming masanıza ya da çalışma ortamınıza eğlence katın.

Hayallerinizi dışarıya yansıtmanız için geliştirilen 3 farklı Divoom Pixel Art Resim Çerçevesi’nden istediğiniz modeli seçebilirsiniz.Divoom Outdoor Bluetooth Hoparlörler


Divoom ile Müzik ve Piksel Sanatının Keyfini Aynı Anda Yaşayın 

 

Divoom, tasarlamış olduğu ürünlerle son yıllarda ses teknolojileri dünyasında oldukça hızlı popülerleşen bir markadır. Hoparlörlerinde kullandığı APP kontrollü kişiselleştirilebilir LED ekranları ile hoparlör algısını farklı bir yöne çekmeyi başaran Divoom speaker modellerinin tamamı bluetooth bağlantısına sahiptir. Divoom Ditoo Plus, Divoom Tivoo ve Divoom Timebox Bluetooth Hoparlör, gibi hoparlör modelleri başta olmak üzere neredeyse tüm modeller bluetooth bağlantısının yanı sıra micro-SD kart ya da AUX kaynaklarından da ses çalabilir. Hoparlörlerin boyutuna göre oldukça yüksek ses performansına sahip olmaları da kullanıcıların en beğendiği özellikler arasında yer alır. 

 

Divoom Hoparlör Özellikleri Nelerdir?

 

Divoom Ditoo Plus Bluetooth Hoparlör, LED ekranlı hoparlör çeşitlerinin içinde en popüler olan modellerin başında gelir. Dahili ışıklı klavyesi ve joystick tuşuna sahip olan bu hoparlörün içinde Magic 8 Ball, Dice ve Snake gibi yerleşik oyunlar bulunur. Bunun yanı sıra daha birçok işlevsel özelliği bulunan bu hoparlör, farklı renk seçeneklerine sahiptir. 

Divoom Tivoo Max Bluetooth Hoparlör, pixel hoparlör serisinin en büyük ve en güçlü ses çıkışı olan hoparlörüdür. Klasik bir televizyon görüntüsü ile dikkat çeken Tivoo Max dahili subwoofer sürücüsü sayesinde üstün kalitede bas ses çıkışı sağlar. Toplam 40W gücündeki ses çıkışı bulunduğunuz ortamı 2.1 stereo ses ile doldurur. Her Divoom Pixel Bluetooth Hoparlör’de olduğu gibi Tivoo Max’in ekranı da kişiselleştirilebilir. Hoparlörün ekranını saat olarak kullanabilir; uyku yardımcısı işlevini kullanarak uyku kalitenizi arttırabilir ve ekran daha özellik ile özelleştirebilirsiniz. 

Markanın en yeni ürünleri olan Divoom Zooe, Divoom Beetles ya da ses değiştirme efektleri ile eğlenceli karaoke yapma fırsatı sağlayan kompakt mikrofonlu bir hoparlör olan Divoom Fairy-OK Hoparlör gibi modelleri de kullanıcıların severek kullandığı ürünler arasında yer alır.

 

Divoom Pixel LED Ekran Nedir?

 

Divoom, pixel serisinde sadece hoparlör değil aynı zamanda pixel LED ekran da üreten bir markadır. Pixel LED ekranlar boyutlarına göre 3 farklı modelde satışa sunulur. Her çerçevenin ortak özellikleri olduğu gibi birbirinden farklı özellikleri de vardır. Örneğin Divoom Pixoo-64 LED Çerçeve, wifi özelliği ile oyun oynarken anında skorları gösterebilir, canlı hisse senedi ya da YouTube gibi hesaplarınızdaki paylaşımlarınıza gelen yorum, beğeni vs. hakkında size anlık bilgi verebilir.

Divoom Pixoo Çanta çeşitleri ise tarzını resim, animasyon ya da GIF ile çevresine yansıtmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alır. Postacı çantası ve bel çantası olarak iki farklı çeşidi bulunan Divoom Pixoo Çanta uygulama ile kolayca kontrol edilebiliyor.

Divoom Bluetune Bluetooth Hoparlör, Divoom Mocha Hoparlör ve Dvoom Atom Hoparlör gibi mdeollerde ise LED ekran bulunmaz. Bu ürünler daha çok outdoor kullanım için tasarlanmış ürünlerdir. 

 

Divoom Fiyatları

Desibela.com’da yer alan tüm Divoom ürün çeşitleri Divoom Türkiye tarafından 2 yıl garantilidir. Divoom ürün modellerini en uygun fiyat, taksit avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile Desibela’dan satın alabilirsiniz.