Divoom

Divoom , 2006 yılında kurulan ve müzik sevgisinden aldığı ilhamı ses kalitesine duyduğu tutku ile birleştiren bir markadır. Divoom, hoparlörlerini tüm müzik türlerinde, sesi en kaliteli haliyle iletmek için büyük bir özveri ve özenle üretir.

Hayatın ritmine ayak uydurmak isteyen kullanıcılar için ürünler tasarlayan marka, kullanıcılarına LED hoparlörlerinin ekranlarını kişiselleştirme imkanı sunar.

Pixel Art tasarımları ile kullanıcılara kendi özel ekranlarını tasarlayabilme imkanı sunan marka, alışılagelmişin dışındaki hoparlörleri ile müzik dünyasına apayrı bir renk katmayı başarmış bir markadır. LED ekranlı hoparlör çeşitlerinde hava durumu bilgisinden alarma kadar günlük yaşamınızı kolaylaştıracak birçok fonksiyon yer almaktadır.

Bütün akıllı cihazlara yüklenebilen Divoom uygulaması sayesinde kolayca kontrol edilebilen Divoom hoparlör modellerinin ekranına hazır görselleri, şablonları vs. yerleştirebileceğiniz gibi kendi tasarımlarınızı da kolaylıkla ekleyebilirsiniz. Hatta uygulama içinde yer alan oyunları, hoparlör üzerinde yer alan tuşları kullanarak da oynayabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra LED aydınlatma ile pixel sanatını buluşturan Divoom, kullanıcılarına LED ekranlı çanta gibi sıra dışı ürünler de sunar. Divoom çanta modelleri de tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi Divoom uygulaması ile uyumludur ve özelleştirilebilir ekrana sahiptir.

Divoom Fiyatları

Desibela.com’da yer alan Divoom markalı tüm ürünler, Divoom Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. Tüm Divoom ürün çeşitlerini en uygun fiyat, taksit avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile Desibela’dan satın alabilirsiniz.