Instax Mini Evo Siyah Fotoğraf Makinesi ve 20'li Film

FOTSI00167-20
Yorum (0) | Yorum Yap 

Instax Mini Evo Siyah Fotoğraf Makinesi

 

Instax mini Evo Fotoğraf Makinesi ile analog ve dijitalin keyfini aynı anda yaşa! Instax’ın en yeni hibrit fotoğraf makinesi olan mini Evo, 10 lens efekti ve 10 film efekti seçeneği sunarak 100 farklı biçimde benzersiz fotoğraflar çekebilmeni sağlar.

 

 

 

 

100 Farklı Çekim Kombinasyonu Oluşturabilirsin

 

10 lens efekti x 10 film efekti sana tam 100 farklı çekim kombinasyonu sunarak kendi fikirlerini fotoğraflara yansıtabilme imkanı verir. Mini Evo’nun LCD ekranını kullanarak çekim öncesinde fotoğrafının kurgusunu gerçekleştirebilirsin. 

Film efektlerini değiştirmek için film kadranını, lens efektlerini değiştirmek için ise lens kadranı çevirmen yeterlidir. 

 

 

 

 

Telefonunla Çek mini Evo ile Yazdır

 

Akıllı telefonun ile çektiğin fotoğrafları, mini Evo ile yazdırabilirsin. Yazdırmak istediğin fotoğrafı, mini Evo uygulamasına gönderebilir ve istediğin gibi filtre ekleyebilirsin. Fotoğrafını yazdırmadan önce kontrast ve parlaklık ayarını yapabilir, uygulamanın daha birçok özelliği kullanarak fotoğrafını düzenleyebilirsin.

İşte bu kadar kolay… 

 

 

 

 

Yazdırdığın Fotoğrafları Kaydet

 

Baskısını aldığın fotoğrafları, akıllı telefonuna bir instax çerçevesi ile kaydedebilir ve sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsin. 

 

 

 

 

 

Telefonunu Uzaktan Kumanda Olarak Kullan

 

Kameranın deklanşörüne basmak için akıllı telefonunu kullanabilirsin. Bu özelliği kullanarak eğlenceli fotoğraflar çekebilirsin. 

 

 

 

 

Baskı Kolu ile Analog Tarzının Keyfini Yaşa 

 

Analog fotoğraf makine özelliklerinden esinlenilerek tasarlanan baskı kolunun, sağa doğru çekerek daha nostaljik bir baskı yapmanın keyfini çıkarabilirsin. 

 

 

 

 

Yüksek Kaliteli Baskılar Yap

 

Instax Mini Evo Siyah Fotoğraf Makinesi, instax hibrit serisinin en yüksek çözünürlüğe sahip olan makinesidir. Bu sayede çok daha çarpıcı fotoğraflar çekebilmeni sağlar. 

Mini Evo’nun instax-Rich ve instax-Natural modlarını da kullanabilirsin. 

instax-Rich modunu parlak ve sürükleyici fotoğraflar çekmek için instax-Natural Modu'nu da daha havalı ve klasik fotoğraf çekmek için kullanabilirsin. 

 

 

 

 

Ruh Haline En Uygun Çekim Modunu Seç

 

Mini Evo ile beklentinin çok üstünde fotoğraflar çek! Günün hangi saatinde ya da nerede olduğuna göre beyaz ayarını değiştir, pozlamayı ayarla ya da flaşı aç-kapa! Daha detaylı görüntüler çekmek için makro modunu seç! Çektiğin fotoğraflara dahil olmak için zamanlayıcı özelliğini de kullanabilirsin.

 

 

 

 

Selfie Çekerken En Doğru Kadrajı Bul

 

Instax mini Evo’da diğer instax modellerinde olduğu gibi dahili bir selfie aynasına sahiptir. Çekim yapmadan hemen önce aynayı kullanarak en güzel fotoğraf açısını ayarlayabilir, fotoğrafın ışığını kontrol edebilirsin. 

 

 

 

 

Hem Portre Hem de Manzara için Çift Denklanşör

 

Instax mini Evo Fotoğraf Makinesi’nin iki adet deklanşör düğmesi vardır. Deklanşörlerden biri portre çekimleri diğeri de manzara çekimleri için tasarlanmıştır.

 

 

 

 

Arttırılabilir Hafıza ve Güçlü Pil Ömrü

 

Instax mini Evo dahili hafızası olan bir fotoğraf makinesidir. Dahili hafızasında yaklaşık 45 adet fotoğraf saklayabilen bu hibrit fotoğraf makinesinin bellek kapasitesi microSD / microSDHC kart ile arttırılabilir. Ayrıca dahili lityum iyon pil, tam kapasite dolulukla yaklaşık 100 adede kadar fotoğraf baskısı yapma imkanı sağlar. (Bu süre kullanım şartlarına göre değişkenlik gösterebilir.)

 

 

 

 

Daha Profesyonel Çekimler için Tripod ve Aksesuar Yuvasını Kullanın 

 

Instax mini Evo, bir tripod yuvası ve bir aksesuar yuvasına sahiptir. Daha profesyonel çekimler yapmak isterseniz tripod yuvasına bir tripod takabilir ve/veya aksesuar yuvasına harici bir ışık kaynağı, vizör vs. takarak fotoğraf çekimini daha heyecanlı hale getirebilirsiniz. (Tripod, harici ışık ve vizör pakete dahil değildir.)

 

 

 

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Instax Mini Evo Siyah Fotoğraf Makinesi

Şarj kablosu

 

 

Garanti Süresi

 

Instax mini Evo Fotoğraf Makinesi, 2 yıl Fujifilm Türkiye garantisi kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.