Instax mini Confetti 10'lu Özel Film

FOTSN00044

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

99,90 TL 95,00 TL
%5İndirimli
12 X 8,80 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Instax Mini Confetti 10'lu Film

 

Instax mini film, tüm instax mini fotoğraf makineleri, instax mini link yazıcı ve Share SP-2 instax yazıcı için kullanabilirsin.

Instax mini film çeşitleri bir kredi kartı ile aynı ebatlardadır ve çantana, cüzdanına kolayca sığabilecek şekilde tasarlanmıştır. Özel kartuşunun içinde gelir ve takması oldukça basittir.

Tüm instax filmleri gibi instax mini filmleri de capcanlı renklere sahip, keskin, net ve doğal cilt tonları ile natürel güzelliği ortaya çıkartan fotoğraflar elde etmeni sağlar.

 

Instax Mini Film Takma & Değiştirme

 

Instax Mini film takma için öncelikle paketten çıkan kılavuzu detaylıca okuman gerek. Filmin üzerindeki sarı nokta ile fotoğraf makinenin içinde gördüğün sarı noktayı birbirine eşleşecek şekilde takarak kapağı kapatabilirsin.

Makinene film taktıktan sonra deklanşöre 1 kere basarak filmin koruyucu kapağını çıkartmalısın. Her instax mini film değiştirme işlemi tekrar edecek. Her film değiştirme sonrası aynı işlemi yapman gerek.

10 poz bitene kadar makinenin film yuvasını kesinlikle açmaman gerekir. Aksi takdirde kalan tüm filmlerin yanar ve çekilen görüntüler sade beyaz bir kâğıt olarak çıkar. Kalan film adedini fotoğraf makinenin film sayacından takip edebilirsin.

 

Instax Mini Film Özellikleri

 

Film boyutu: 54 (W) x 86 (H) mm

Resim boyutu: 46 (W) x 62 (H) mm

Baskı sayısı: Her pakette 10 film

 

Garanti Süresi

 

Instax mini film, 2 yıl Fujifilm Türkiye garantisi kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.