Bose Noise Cancelling 700 UC Black ANC Gürültü Engelleyici Kablosuz Bluetooth Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık

BOSE600
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

24.750,00 TL 21.999,00 TL
%11İndirimli
12 X 2291,56 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Bose Noise Cancelling 700 UC Black ANC Gürültü Engelleyici Kablosuz Bluetooth Hi-Fi Kulak Üstü Kulaklık

 

Bose Noise Cancelling 700 kulaklık UC (Unified Communications) özelliği ile iş dünyasında sıkça kullanılan video konferans ve telekonferans gibi işlevler için optimize edilmiştir. Bluetooth 5.0 bağlantısı seste gecikme, kopma vs. gibi sorunları ortadan kaldırır.

Kutu içinde yer alan Bose USB Link Bluetooth modülü, kesintisiz bir kablosuz ses deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Bu USB modülü özellikle aniden gelişen video konferans görüşmeleri  için kulaklığınızı anında bilgisayarınıza bağlar.

Çok noktalı bluetooth bağlantısı ile kulaklığınızı 2 farklı cihaz ile eşleştirebilirsiniz. 

Bose Noise Cancelling 700 UC kulaklık, özellikle ofis çalışanları, iş seyahati yapanlar ve uzaktan çalışanlar için idealdir. Microsoft Teams, GoogleMeet, Zoom, Skype ve diğer popüler video konferans uygulamaları ile uyumlu olarak tasarlanmıştır.

Aktif gürültü önleme özelliğini istediğinizi zaman kolayca açabilirsiniz. Çevrenizdeki sesleri duymak istediğinizde de basit bir şekilde şeffaf moda geçebilirsiniz.

Kulaklığın güçlü bataryası 20 saate kadar kullanım imkanı sağlar. Kutu içinde yer alan ses kablosu ile kulaklığınızı kablolu olarak da kullanabilirsiniz.

Kulaklığın entegre mikrofonu net ve kesintisiz bir ses kalitesi sağlar. 15 derece eğimli kulaklıklar, insan kulağının anatomisine göre tasarlanmıştır. Yumuşak kulaklık yastıkları ve çelik kafa bandı uzun süreli kullanımlarda bile ekstra konfor sağlar. 

Bose 700 kulaklık ile Amazon Alexa ve Google Assistant gibi popüler sesli asistanlarınıza erişerek, telefon görüşmelerinizi veya müzik çalma işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bose Music uygulamasını kullanarak ekolayzer ayarlarını yapabilir, sesi, pil durumunu, bluetooth bağlantısını vs. kontrol edebilirsiniz.

 

Kutunun İçinde Neler Var? 

 

Bose Gürültü Önleyici Kulaklık 700 UC

Bose USB Bağlantısı Bluetooth modülü

Ses kablosu

USB-C şarj kablosu

Taşıma çantası

 

Garanti Süresi 

 

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.