instax Kare-Square 20'li Film 3'lü Set 60 Poz

FOTSN00038-3
Yorum (0) | Yorum Yap

389,00 TL 319,00 TL
%18İndirimliİnstax kare film, tüm instax SQ Kare fotoğraf makineleri ve İnstax SP-3 yazıcı için kullanılabilir.

İnstax Kare Square film çeşitleri 62x62 mm kare fotoğraflar çekmen için özel olarak üretildi. Çantana, cüzdanına kolayca sığabilecek şekilde tasarlanan SQ film özel kartuşunun içinde gelir ve takması oldukça basittir.

Tüm instax filmleri gibi instax Kare Square film de capcanlı renklere sahip, keskin, net ve doğal cilt tonları ile natürel güzelliği ortaya çıkartan fotoğraflar elde etmeni sağlar.

Çoklu setin yer alan her film 10'lu kartuşlar halindedir. Ürün eline ulaştığında paketten 3 adet 20'li film paketi çıkar.Toplam poz sayısı 60 adettir.

İnstax Kare Film Takma & Değiştirme

İnstax Kare Square film takma için öncelikle paketten çıkan kılavuzu detaylıca okuman gerek. Filmin üzerindeki sarı nokta ile fotoğraf makinenin içinde gördüğün sarı noktayı birbirine eşleşecek şekilde takarak kapağı kapatabilirsin.

Makinene film taktıktan sonra deklanşöre 1 kere basarak filmin koruyucu kapağını çıkartmalısın. Her İnstax Kare Square film değiştirme işlemi tekrar edecek. Her film değiştirme sonrası aynı işlemi yapman gerek.

10 poz bitene kadar makinenin film yuvasını kesinlikle açmaman gerekir. Aksi takdirde kalan tüm filmlerin yanar ve çekilen görüntüler sade beyaz bir kâğıt olarak çıkar. Kalan film adedini fotoğraf makinenin film sayacından takip edebilirsin.

İİnstax Kare Film Özellikleri

Çerçeve rengi & tasarımı

Beyaz

Film boyutu

86 (W) x 72 (H) mm

Resim boyutu

62 (W) x 62 (H) mm

Baskı sayısı

Her pakette 10 film

 

Fujifilm Instax Kare 10'lu Film Uyumlu Olduğu Ürünler

Fujifilm Instax Kare SQ20

Fujifilm Instax SQ6

Share SP-3 instax Yazıcı