Instax Kare SQ20 Bej Fotoğraf Makinesi ve 10'lu Kare Film

FOTSI00095-10
Yorum (0) | Yorum Yap

2.459,00 TL 1.749,00 TL
%29İndirimli
12 X 161,94 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz yarın kargoya verilecektir !


Fujifilm instax Kare SQ20 Bej Fotoğraf Makinesi ve 10’lu Kare Film

 

Çek, izle ve bas! İnstax sq20 ile hayat tam da bu kadar kolay ve anlamlı!

Çekim yaparken ele tam oturan hatlara sahip, kare bir fotoğraf makinesi hayal edenler için Fujifilm instax sq20’yi tasarladı ve analog bir fotoğraf makinesinin içine hayal ettiğinden çok daha fazlasını sığdırdı.

Hediye setinin içinde Instax Kare SQ20 Bej Fotoğraf Makinesi ile birlikte hızlıca fotoğraf çekmeye başlayabilmen için 10’lu Instax SQ20 kare film bulunuyor.

Diğer instax kamera modellerinde olmayan bir özellikle instax severlerin karşısına çıkan SQ 20 dijital bir ekrana sahip ve kadranı çevirerek sana 4X’e kadar zoom yapma imkanı sunuyor. Aynı zamanda çektiğin fotoğrafları, videoları bu ekrandan büyülterek ya da küçülterek inceleyebilir, kırpabilir ya da hangisini baskı alacağına karar veremediysen kolaj yaparak polaroid fotoğraf baskıları alabilirsin.

Hafızasında 50 fotoğraf tutabilen instax SQ 20 ile çektiğin fotoğraflardan en çok hangisini beğendiysen onu yazdırabilirsin. Baskı almadan önce fotoğraflarına özel filtrelere uygulayabilir, dâhili fotoğraf kırpma özelliğini kullanarak fotoğraflarının en sevdiğin kısımlarını keserek, tek bir fotoğraf kolajı oluşturabilir ve bu şekilde de baskı alabilirsin.

50 fotoğraftan daha fazlasını saklamak istersen; instax SQ 20 fotoğraf makinenin hafızasını 32 GB'a kadar Micro SD dahili hafıza kartı takarak yükseltebilirsin. Ayrıca tüm fotoğrafları bilgisayarına aktarabilmen de mümkün. Bunun için paketin içinden çıkan şarj kablosunu kullanman yeterli.

Tıpkı akıllı telefonlardaki gibi dahili şarj edilebilir pili bulunan makineni, şarj etmek için yapman gereken tek şey kablosunu takmak. Olmadık zamanlarda pil bitmesi sıkıntısından seni kurtaracak olan bu özellikten en iyi şekilde yararlanabilmek için aklın hep instax SQ20’de olmalı ve onunla çekim yapmadan önce pilin doluluğundan emin olmalısın. Böylece hiçbir anı kaçırmadan keyifli kareler yakalayabilirsin. Tam dolu bir şarj ile yaklaşık 100 fotoğraf baskısı alabilirsin.

Instax SQUARE SQ20 ile hareketli anları önce kaydedip sonra seçerek baskı alabilirsin. Bunun için 15 saniye boyunca bol hareketli videolar çekebilir, videoda beğendiğin kareleri basabilir ya da bilgisayara aktarabilirsin. İtiraf etmelisin ki hiçbir fotoğraf makinesi ile hareketi yakalamak bu denli eğlenceli ve detaylı olmamıştı!

Selfie aynası ile muhteşem selfieler çekebilir, istediğinin baskısını alabilir ya da onları bilgisayarında saklayabilirsin.

Zaman hedefi modunu seçerek tek görüntüyü farklı zamanlarda dört farklı şekilde çekebilirsin. Modu ayarladığında ekranda dört görüntü belirir ve her birinin çekimi için deklanşöre basman gerekir. Her 4 fotoğraf arasındaki zaman farkı 0,2 ila 2,0 saniye arasında olabilir.

Ampul pozlama modu ile büyüleyici gece fotoğrafları ve nesnelerin detaylarını daha keskin çizgiler halinde gösteren fotoğraflar çekebilirsin.  Ampul pozlama modunda deklanşöre bastığın anda enstantane 10 saniye açık kalacak ve sonuç olarak eline aldığın fotoğraf, sana instax fotoğrafçılığı dünyasına imza atmış gibi bir his verecek.

Parlaklık kontrolü modu ile fotoğrafına alacağın ışık miktarını belirlemen de mümkün.

Çift pozlama modu ile de sonucu, senin bile çektikten sonra görebileceğin harika fotoğraflar çekebileceksin. Yapman gereken tek şey instax Kare SQ20 Bej Fotoğraf Makinesi’ni çift pozlama moduna almak ve deklanşöre iki kez artarda basmak. Bunun için 2 odak noktan olmalı ve deklanşöre ilk basışından sonra ikinci odak noktanı fotoğraflamalısın. İki sanatsal fotoğrafın birleşiminden ortaya tek bir kare çıkacak ve sen yaratıcılığını sadece bir instax Kare SQ20 ile gözler önüne serebileceksin.

Kısmi renk özelliği ile sadece odak noktanı kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi ve mor renklerinden birini seçerek renklendirebilir ve diğer tüm planları Bej beyaz yapabilirsin.

Fotoğraflarının baskısını almak için instax SQ20 film kullanmalısın. instax Kare-Square film takma için detaylı bilgiyi bir sonraki paragrafta bulabilirsin.

İnstax Kare SQ20 Bej Fotoğraf Makinesi 2 yıl Fujifilm Türkiye garantisi kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.

 

Setin İçinde Neler Var?

 

Instax Kare SQ20 bej fotoğraf makinesi

Instax SQ20 kare film 10’lu

Instax Kare SQ20 şarj kablosu

 

Garanti Süresi

 

Instax Kare SQ20 Fotoğraf Makinesi 2 yıl Fujifilm Türkiye garantisi kapsamındadır.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.