FUJIFILM'DEN EFSANEVİ BULUŞ:

instax mini Link Karşınızda

 

 

 Bu küçük ama efsanevi buluşun birden fazla yeteneği var. Akıllı telefonunla çektiğin tüm fotoğrafların baskısını instax mini Link ile anında alabilirsin! Üstelik uygulamayı kullanarak fotoğraflarını düzenleyebilir ve onları çok daha eğlenceli hale getirebilirsin.


 

 

TEK TUŞLA BASTIR 

Fotoğraflarını kağıda bastırarak, onlara sonsuza kadar yaşama özgürlüğü verebilirsin! Ânı, instax mini Link ile ölümsüzleştirmeyi sen de çok seveceksin.

 


Anında Bastır

 

 

TEK BİR EL HAREKETİYLE BOYUTLANDIR

Fotoğraflarını yakınlaştırmak ya da uzaklaştırmak mı istiyorsun? Bunu yapmak için mini Link’ini öne veya arkaya doğru eğmen yeterli! İşte bu kadar kolay.

 TASARIM VE İŞLEVSELLİK INSTAX MINI LINK’TE BULUŞTU 

 

instax mini Link’in akıllı bir telefon kadar 

küçük gövdesi kendisine hayran bıraktıracak kadar elegant bir tasarıma sahip. 3 farklı renk seçeneğinden kendi tarzını en iyi yansıtanını seçerek her yerde ve her an fotoğraf bastırmaya hazır olmaya ne dersin?

 


Görünüş

 

 

 

TARZINI EĞLENCE MODU İLE ÖNE ÇIKART

Eğlence modu ile fotoğraflarına yazı, arka plan ve birden fazla efekt ekleyerek instax mini Link ile sen de harika fotoğraflara imzanı atabilirsin.


Eğlence Modu

 

 

 

ARKADAŞLARINLA NE KADAR UYUMLUSUN?

Arkadaşınla çekilen bir fotoğrafını uygulamaya yükle Match Test’in sorularını yanıtla ya da “Şansa Bırak” seçeneğini seç! Fotoğrafını bastırarak saniyeler içinde uyumluluğunuzu gör.


Resim
gif

 

 

 

EN GÜZEL FOTOĞRAF VİDEONUN İÇİNDE SAKLI OLABİLİR!

 

Bazen videolarındaki kareleri ölümsüzleştirmek gerekir. mini Link uygulaması sayesinde videonun en sevdiğin karesini bastırabilirsin.