Instax Pal Yeşil Dijital Kamera

FOTSI00210
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Instax Pal Yeşil Dijital Kamera

 

 

 

Avuç İçine Sığan Eğlence

Instax Pal Dijital Kamera, yaklaşık 5 x 5 cm ölçülerindedir. Avuç içine sığacak kadar küçük olan Pal, diğer instax fotoğraf makinelerinden farklıdır. Bu eğlenceli kamera; boyutu, filmsiz çalışabilmesi ve bazı instax yazıcı & kameralara kablosuz bağlanabilmesi gibi özellikleri ile instax serisini bambaşka bir bir boyuta taşıyor. 

 

 

Instax Pal Uygulaması 

Bu minik kameraya film takılmaz. Çekilen fotoğrafı anında Instax Pal uygulamasında görebilir ya da uzaktan çekim modunu kullanarak kameradaki görüntüyü canlı olarak uygulamaya aktarabilirsin. 

Uygulamada fotoğraflarını düzenleyebilir, filtre, çıkartma vs. ekleyebilir, makinenin flaşını uygulama ile açıp kapatabilir ve daha birçok eğlenceli özelliği kullanabilirsin. 

 

 

Fotoğraflarını Instax Link Yazıcılar ile Yazdırabilirsin

Pal ile çektiğin fotoğrafların baskısını almak için Instax Link serisindeki; mini, wide ya da square akıllı telefon yazıcılarından birini kullanmalısın. Bu kamera hem link yazıcılar hem de instax mini LiPlay ve instax mini Evo hibrit fotoğraf makineleri ile de kullanılabilir. (Akıllı telefon yazıcısı ve hibrit fotoğraf makinesi ayrı satılır, pakete dahil değildir. Bağlantı için uygulama ve bluetooth bağlantısı kullanılır.)

 

 

Çok Amaçlı Halka Aksesuarı ve Tripod Bağlantısı

Instax Pal takılıp çıkarılabilir bir halkaya sahiptir. Bu aksesuarı, kamerayı parmağına takmak için kullanabileceğin gibi fotoğraflarının kadrajını ayarlamak için harici bir vizör gibi de kullanabilirsin. Zamanlayıcıyı kullanırken ya da uzak çekim yaparken de kameranı bir stand gibi halkanın üzerine koyabilirsin. İstersen bu mini kamerayı bir tripoda da bağlayabilirsin.

Hafızayı İstediğin Gibi Arttırabilirsin

Pal Kamera’nın dahili hafızası 50 adede kadar fotoğrafı saklayabilir. Hafızayı yükseltmek istersen max. 1 GB’a kadar microSD kart da kullanabilirsin. Fotoğraf için kalan hafızayı Instax Pal uygulamasından takip edebilirsin. 

 

 

Geniş Açılı Mercek ile Daha Fazla Kadraj Alanı

Kameranın geniş açılı merceği, manzara, kalabalık gruplar ve çok daha fazlasını çekmek için idealdir. Bu özellik, tüm instax film modelleri ile kusursuz baskılar alabilmeni de sağlar. Fotoğrafını yazdırmadan önce, sahip olduğun link yazıcıya göre uygulamada mini, square ya da wide filme göre düzenleyebilirsin.

 

 

Seri Çekimler, Eğlenceli Animasyonlar ve Daha Fazlası

Seri çekim yaparak en güzel anları bir saniye bile kaçırmak istemezsen instax Pal’i kullanmalısın.  6, 11 veya 21'lik diziler halinde eğlenceli seri çekimler yapabilirsin.

Fotoğraflarına animasyon yapabilir ve bunu kare kod ile baskıya ekleyebilirsin. Fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında da paylaşabilirsin.

 

 

Garanti Süresi

 

Instax Pal, Fujifilm Türkiye tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.

 

ÖNEMLİ NOT: Instax Pal Kamera sadece fotoğraf çekebilir. Bu kameraya film takılamaz ve fotoğraf baskısı yapılamaz. Baskı almak için için instax link serisinden bir akıllı telefon yazıcısı, instax mini liPlay fotoğraf makinesi ya da instax mini Evo fotoğraf makinesi gereklidir.

Cihazın dahili bir ekranı yoktur çekilen fotoğraflar ekranda görünmez ancak uygulama ile eş zamanlı çalışır. Ön izleme ve gerekli ayarların tamamı uygulamadan yapılabilir.

Kamera, 42,3 mm × 44,4 mm × 43,0 mm ölçülerindendir. Akıllı telefon yazıcısı, mini Li-Play , Evo fotoğraf makinesi ve tripod ayrı olarak satın alınmalıdır.

 

 


Benzer Ürünler