ION Max LP Ahşap Stereo Hoparlörlü Pikap

1444

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

1.499,00 TL 1.249,00 TL
%17İndirimli
12 X 115,65 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

ION Max LP Ahşap Stereo Hoparlörlü Pikap

 

ION Max LP Ahşap Stereo Hoparlörlü Pikap ile müzik dinleme zevkinizi zirveye taşıyın.

ION Max LP Ahşap Pikap ile evinizde, aileniz ya da arkadaşlarınızla nostalji yapmanın keyfini çıkartın. Doğal ahşap görüntüsü ile bulunduğu ortama nostalji havası getiren ION Max LP yeni nesil bir pikap olması sayesinde de son derece kolay ve fonksiyonel bir kullanım sunar.

ION Max LP, bir pikap olmasını yanısıra aynı zamanda muhteşem bir ses dönüştürücüsüdür. Max LP sadece USB bağlantısı ile plaklarınızdan gelen sesi MAC ya da PC’nizi kullanarak dijital sese dönüştürmenizi sağlar. (Bunun için kutunun içinden çıkan CD’deki ‘EZ Vinyl/Tape Converter’ yazılımını bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir.)

Pikabınızın 3.5 mm çapındaki Aux girişini kullanarak da kaset çalar vs. gibi aygıtlardaki kayıtlarınızı da dijital müzik dosyalarına dönüştürebilirsiniz.

Böylece pikabınız yanınızda olmadığında bile akıllı telefonunuzdan ya da başka bir platformdan plaklarınızın dijitale dönüştürülmüş sesini dinleyebilirsiniz. Hatta kaydettiğiniz müzikleri bir bilgisayar aracılığı ile flaş bellek ya da CD’ye aktararak aracınızda da bu keyfi yaşayabilirsiniz.

Max LP, 2 adet dahili hoparlöre sahiptir. Dahili hoparlörler sayesinde müzik dinlemek için ekstra bir hoparlöre ya da hazırlığa ihtiyacınız olmaz.  Ancak standart RCA çıkışlarını kullanarak İON Max LP'yi doğrudan harici hoparlöre de bağlamanız ve sesi yükseltmeniz de mümkündür.

Pikabınızın kulaklık çıkışını kullanarak da müziği sadece kendiniz için çalabilir ve kulaklıkla analog sesi dinlemenin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Pikabın üzerinde yer alan ve çıkartılıp takılabilen menteşeli kapak, pikap iğnesini, slipmatı yani plak keçesini ve döner tablayı tozdan ve olası darbelerden korumaya yardımcı olur.

ION Max LP Ahşap Stereo Hoparlörlü Pikap 38.7 x 41.8 x 10.3 cm ebatlarında ve 3,5 kg ağırlığındadır.

ION Max LP Ahşap Pikap 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın, pikapta dakikada 33 tur atmasıdır. 45’lik ve 78’lik plakta da mantık aynı şekildedir.

33’lük denen büyük boy plaklar 25 veya 30 cm çapındadır. Küçük boy pikaplar ise 45’lik olarak adlandırılır ve yaklaşık 18 cm çapına sahiptir. 78 devirlik plaklar ise taş plaklardır ve son derece eski kayıtlar çoğunlukla 78’lik yani taş plaklarda kayıtlıdır.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

ION Max LP Ahşap Stereo Hoparlörlü Pikap 45 RPM Adaptör

Koruyucu kapak

Plak Keçesi (Slipmat)

Güç adaptörü

Güvenlik ve Garanti Kılavuzu

Yazılım CD'si (EZ Vinil Dönüştürücü Yazılımı (Win), EZ Vinil Dönüştürücü Yazılımı (Mac))

USB kablosu

Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.

 

 Benzer Ürünler