ION Premier LP Dahili Hoparlörlü Bluetooth Ahşap Pikap

2747

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

1.999,00 TL 1.799,00 TL
%10İndirimli
12 X 166,57 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

ION Premier LP Dahili Hoparlörlü Bluetooth Ahşap Pikap

 

ION Premier LP Dahili Hoparlörlü Bluetooth Ahşap Pikap, kendi sınıfının bluetooth hoparlörlere ses aktarımı yapabilen tek pikabıdır.

Premier LP, dahili stereo hoparlör ve dahili bir amplifikatör ile eksiksiz bir ses sistemidir. Dahili ses sistemi sayesinde müzik dinlemek için ekstra bir hoparlöre ya da hazırlığa ihtiyacınız olmaz. 

Ancak daha yüksek seste müzik dinlemek istediğinizde pikabınızın dahili girişlerini kullanarak harici ses sistemine bağlayabilir ve sesi yükseltebilirsiniz.

Zengin görünümlü şık ahşap gövde tasarımına sahip İON Premier lP Bluetooth Hoparlörlü ahşap pikap ile evinizde, aileniz ya da arkadaşlarınızla nostalji yapmanın keyfini çıkartın.

Pikabınızın tam boyutlu döner tablası plağın çalarken daha stabil durmasını sağlar.

Yarı otomatik bir pikap olan ION Premier plak bittiğinde kolu otomatik olarak yerine geri getirir ve plağı durdurur.

İON Premier Pikap aynı zamanda muhteşem bir ses dönüştürücüsüdür. Premier LP sadece USB bağlantısı ile plaklarınızdan gelen sesi MAC ya da PC’nizi kullanarak dijital sese dönüştürmenizi sağlar. (Bunun için kutunun içinden çıkan CD’deki ‘EZ Vinyl/Tape Converter’ yazılımını bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Yazılımı direkt olarak ürünün resmi web sitesinden de indirebilirsiniz.)

Böylece pikabınız yanınızda olmadığında bile akıllı telefonunuzdan ya da başka bir platformdan plaklarınızın dijitale dönüştürülmüş sesini dinleyebilirsiniz. Hatta kaydettiğiniz müzikleri bir flaş bellek ya da CD’ye aktararak aracınızda da bu keyfi yaşayabilirsiniz.

Pikabınızın ses dönüştürücü yazılımı size kasetçalar vs. gibi aygıtlardaki kayıtlarınızı da dijital müzik dosyalarına dönüştürme imkanı sunar. Bunun için plakçalarınızın arkasında yer alan 3.5 mm çapındaki Aux girişini kullanmanız gerekmektedir.

Pikabınızın kulaklık çıkışını kullanarak da müziği sadece kendiniz için çalabilir ve kulaklıkla analog sesi dinlemenin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Pikabın üzerinde yer alan ve çıkartılıp takılabilen menteşeli kapak, pikap iğnesini, slipmatı yani plak keçesini ve döner tablayı tozdan ve olası darbelerden korumaya yardımcı olur.

ION Premier LP Siyah Pikap 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın, pikapta dakikada 33 tur atmasıdır. 45’lik ve 78’lik plakta da mantık aynı şekildedir.

33’lük denen büyük boy plaklar 25 veya 30 cm çapındadır. Küçük boy pikaplar ise 45’lik olarak adlandırılır ve yaklaşık 18 cm çapına sahiptir. 78 devirlik plaklar ise taş plaklardır ve son derece eski kayıtlar çoğunlukla 78’lik yani taş plaklarda kayıtlıdır.

 

**Kulaklık ve bluetooth hoparlör ayrı olarak satılır.

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.Benzer Ürünler