ION Superior LP Ayaklı Ahşap Hoparlörlü Bluetooth Pikap

/
2197-AYAKLI
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


 Siparişiniz yarın kargoya verilecektir !

 

ION Superior LP Ayaklı Ahşap Hoparlörlü Pikap

 

ION Superior LP Ayaklı Ahşap Hoparlörlü Pikap, sahip olduğunuz tüm müzik kaynaklarını çalabilen bir pikaptır.

Pikabın ayakları demonte olarak, ayrı bir kutu içinde gönderilir ve montajı oldukça basittir. Pikabın altında yer alan yuvalara ayakları oturtarak, vidayı çevirmeniz yeterli olacaktır. Pikabınızı istediğiniz zaman ayaklı istediğiniz zaman da ayaksız olarak kullanabilirsiniz.

ION Superior pikap kayış sistemli döner tablaya sahiptir ve bu sayede plak çalarken çok daha az titreşim meydana gelir.

Zengin görünümlü şık ahşap gövde ve ayak tasarımına sahip ION Superior LP Ayaklı Bluetooth Hoparlörlü ahşap pikap ile evinizde, aileniz ya da arkadaşlarınızla nostalji yapmanın keyfini çıkartın. Aynı zamanda ahşap ayakları sayesinde evinize dekoratif bir imaj yaratarak hem retro bir dekora sahip olabilir hem de müziğin en güzel haline sahip olabilirsiniz.

ION Superior LP Ayaklı pikap; plak, CD, kaset, AM/FM radyo, Bluetooth, AUX ve USB olmak üzere tam 7 farklı kaynak üzerinden müzik çalabilir. Hangi kaynaktan müzik çalacağınızı seçmek için ön panel üzerinde yer alan tuşu kullanmanız yeterlidir.

Pikabınıza, herhangi bir Bluetooth özellikli cihazdan kablosuz olarak müzik akışı da sağlayabilirsiniz. Ayrıca USB ile müzik çalma özelliği de ION Superior LP’yi benzersiz kılan özelliklerden biridir. (USB bağlantısı MP3, WAV, WMA müzik dosyaları ile uyumludur.)

Superior plakçalar eski kasetlerinizi dinleme ve dilerseniz dijital formata çevirmeye imkan tanıyan dahili kasetçalara sahiptir.

Superior LP, dahili stereo hoparlör ve dahili bir amplifikatör ile eksiksiz bir ses sistemidir. Dahili ses sistemi sayesinde müzik dinlemek için ekstra bir hoparlöre ya da hazırlığa ihtiyacınız olmaz. 

Ancak daha yüksek seste müzik dinlemek istediğinizde pikabınızın dahili girişlerini kullanarak harici ses sistemine bağlayabilir ve sesi yükseltebilirsiniz.

Pikabınızla LED ekranının o an kullandığınız müzik kanalı, frekans bilgisi ve parça numarası gibi bilgileri takip edebilirsiniz.

İON Superior Pikap aynı zamanda muhteşem bir ses dönüştürücüsüdür. Premier LP sadece USB girişi üzerinden plaklarınızdan ya da diğer çalabildiği diğer ses kaynaklarından gelen sesi dijital sese dönüştürmenizi sağlar. (Bunun için kutunun içinden çıkan CD’deki ‘EZ Vinyl/Tape Converter’ yazılımını bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Yazılımı direkt olarak ürünün resmi web sitesinden de indirebilirsiniz.)

Böylece pikabınız yanınızda olmadığında bile akıllı telefonunuzdan ya da başka bir platformdan plaklarınızın dijitale dönüştürülmüş sesini dinleyebilirsiniz. Hatta kaydettiğiniz müzikleri bir flaş bellek ya da CD’ye aktararak aracınızda da bu keyfi yaşayabilirsiniz.

Pikabınızın kulaklık çıkışını kullanarak da müziği sadece kendiniz için çalabilir ve kulaklıkla analog sesi dinlemenin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

ION Superior LP’nin menteşeli ahşap kapağı; pikabınızı kullanmadığınız zamanlarda pikap iğnesini, slipmatı yani plak keçesini, döner tablayı tozdan ve olası darbelerden korumaya yardımcı olur. Aynı zamanda ahşap ayakları sayesinde evinize dekoratif bir imaj yaratır. Hem retro bir dekor abidesi hem de müziğin en güzel halini sizlere sunar.

ION Superior LP Ayaklı Ahşap Pikap 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın, pikapta dakikada 33 tur atmasıdır. 45’lik ve 78’lik plakta da mantık aynı şekildedir.

33’lük denen büyük boy plaklar 25 veya 30 cm çapındadır. Küçük boy pikaplar ise 45’lik olarak adlandırılır ve yaklaşık 18 cm çapına sahiptir. 78 devirlik plaklar ise taş plaklardır ve son derece eski kayıtlar çoğunlukla 78’lik yani taş plaklarda kayıtlıdır.

ION Superior LP Ayaklı Ahşap pikap boyutları 47 cm x 38.1 cm x 22.5 cm, ağırlığı ise 8.6 kg’dır. Ayakların yüksekliği; 65.5 cm, pikap yükseliği 22.5 cm, pikabın kapağı açık toplam ayaklar ile yüksekliği 115 cm, pikabın kapağı kapalı iken toplam ayaklar ile boydan yüksekliği 88 cm'dir.

 

*Kulaklık ayrı olarak satın alınmalıdır.

**Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.