ION Superior LP Ayaklı Ahşap Hoparlörlü Bluetooth Pikap

/
2197-AYAKLI
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Pikap

 

ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Pikap, sahip olduğunuz tüm müzik kaynaklarını çalabilen bir pikaptır.

ION Superior LP, plak, CD, kaset, AM/FM radyo, Bluetooth, AUX ve USB olmak üzere tam 7 farklı kaynak üzerinden müzik çalabilir. 

Pikabın ayakları demonte olarak, ayrı bir kutu içinde gönderilir ve montajı oldukça basittir. Pikabın altında yer alan yuvalara ayakları oturtarak, vidayı çevirmeniz yeterli olacaktır. Pikabınızı istediğiniz zaman ayaklı istediğiniz zaman da ayaksız olarak kullanabilirsiniz.

Kayış sistemli döner tablası sayesinde plak çalarken titreşimi azaltır. Ahşap gövdesi ile evinize şıklık katar. Kapaklı tasarımı sayesinde döner tablayı tozdan ve olası darbelerden korumaya yardımcı olur.

Superior Pikap, dahili stereo hoparlör ve dahili bir amplifikatör ile eksiksiz bir ses sistemidir. Dahili ses sistemi sayesinde müzik dinlemek için ekstra bir hoparlör gerektirmez.

Ancak daha yüksek seste müzik dinlemek istediğinizde pikabınızın dahili girişlerini kullanarak harici ses sistemine bağlayabilir ve sesi yükseltebilirsiniz.

ION Superior Pikap aynı zamanda muhteşem bir ses dönüştürücüsüdür. Plaklarınızdan ve kasetlerinizden çalan sesi USB port sayesinde USB belleğe kaydedebilir. Böylece USB çalabilen tüm cihazlarda kaydettiğiniz sesi dinleyebilirsiniz.

Pikabınızın kulaklık çıkışını kullanarak da müziği sadece kendiniz için çalabilir ve kulaklıkla analog sesi dinlemenin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

ION Superior LP Ahşap Pikap 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın, pikapta dakikada 33 tur atmasıdır. 45’lik ve 78’lik plakta da mantık aynı şekildedir.

 

ION Superior LP pikap boyutları 47 cm x 38.1 cm x 24.3 cm, ağırlığı ise 8.6 kg’dır.

 

*Kulaklık ayrı olarak satın alınmalıdır.

**Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.

 

Garanti Süresi

 

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.