JBL T660BTNC Pembe Wireless Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık

/
JB.JBLT660NCPIK
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

JBL T660BTNC Pembe Wireless Mikrofonlu Kulak Üstü Kulaklık

 

JBL Tune 660BTNC Bluetooth Kulaklık, aktif gürültü önleme özelliğine sahip kulaküstü bir kulaklıktır. 40 mm sürücüleri ile üstün dinleme deneyimi sunar.

JBL Pure Bass ses kalitesine sahip olan JBL 660BTNC Kulaklık ANC özelliği açıkken 44, ANC kapalıyken de 55 saatten fazla kullanım süresine sahiptir. Sadece 2 saat içinde de bataryayı tamamen şarj edebilirsiniz. 

Şarjınız bitse bile kutu içinde yer alan 3.5 mm şarj kablosunu kullanarak kulaklığınızı kablolu olarak da kullanabilirsiniz.

Kulaklığınızı kulağınızdan çıkardığınızda müzik otomatik olarak durur ve yeniden taktığınızda kaldığı yerden çalmaya devam eder.

Aynı anda 2 farklı cihaza bağlanabilen JBL 660 NC Kulaklık üstün kullanım konforu sunar. Örneğin; tabletinizle film izlerken bağlantıyı kesmeden telefon görüşmelerinizi de yapabilirsiniz. 

Akıllı telefonunuzdaki akıllı asistanınıza tek bir tuşla erişebilir ve müziği, aramaları, ANC’yi sesinizle yönetebilirsiniz. JBL uygulaması ile de kulaklığınızı kontrol edebilirsiniz.*

Bluetooth 5.0 bağlantısı sayesinde akıllı telefon ya da tabletinizden kablosuz müzik dinleyebilirsiniz.

Hafif tasarımı ve rahat kulak yastıkları ile kullanımı son derece rahattır. Katlanabilir tasarımı ve taşıma çantası ile de her zaman kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz.

 

*Yalnızca Android'de desteklenir. Bu cihazı kullanırken Alexa özelliklerine tam erişim için Android 6.0 veya üstü gerekir.

 

Teknik Özellikler

 

Sürücü hassasiyeti: 97 dB SPL@1 kHz/1 mW (1kHz/1mW'de (dB) )

Dinamik frekans aralığı (Hz): 16 Hz – 20 kHz

Empedans (ohm): 32

Ağırlık: 265 gr

Bluetooth versiyonu: 5.0

Şarj süresi: 2 saat

ANC kapalıyken maksimum müzik çalma süresi (saat): 50

ANC açıkken maksimum müzik çalma süresi (saat): 40

 

Garanti Süresi 

 

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.