JBL TUNE T720BT Mavi Wireless Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

/
JB.JBLT720BTBLU
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

JBL TUNE T720BT Mavi Wireless Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

 

JBL T720 bluetooth kulaklık kablosuz müzik dinleme özgürlüğünü yaşayın. 

JBL T720 Kulaklık, en yeni bluetooth teknolojisi olan 5.3 bluetooth versiyonunu kullanır. 5.3 bluetooth teknolojisi, akıllı telefonunuzdan ya da diğer bluetooth ses kaynaklarından kablosuz olarak yüksek kaliteli ses akışı sağlar. 

Kulaklığınızın ekolayzer ses ayarını JBL Kulaklık uygulaması ile kişiselleştirebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde dinleme deneyimi tamamen özelleştirebilirsiniz. 

Kulaklığın üstündeki kontrol tuşları ile müziği ve çağrılarınızı kontrol edebilirsiniz. Kontrol tuşlarını kullanarak akıllı asistanınıza da bağlanabilirsiniz.

Tam dolu bir batarya ile 76 saate kadar kablosuz kullanım sunar. Pili şarj etmek yaklaşık 2 saat sürer. Hızlı şarj özelliği 5 dakikalık şarjla 3 saat kullanım sağlar. Şarjınız bittiğinde kutu içinde yer alan ses kablosunu kullanarak müziğinizi dinlemeye devam edebilirsiniz.

Çok noktalı bağlantı özelliği sayesinde de kulaklığınızı aynı anda 2 farklı cihaza bağlayabilir ve cihazlar arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz.

Hafif malzemesi, katlanabilir tasarımı sayesinde kolay taşınabilir. Yumuşak kulak yastıkları uzun süreli kullanımlarda bile konfor sağlar.

 

Teknik Özellikler 

Sürücü boyutu: 40 mm

Hassasiyet: 101dB

Frekans aralığı: 20 Hz – 20 kHz

Empedans: 32 ohm

 

Kutunun İçinde Neler Var?

JBL TUNE 720 Bluetooth Kulak Üstü Kulaklık

USB-C şarj kablosu

Ses kablosu (1.2 m)

 

Garanti Süresi

Ürün, 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamak için ambalajı atmayınız.