Lenco LS-410WA Ahşap Dahili Hoparlörlü Bluetooth Pikap

LS-410WA
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Lenco LS-410WA Ahşap Dahili Hoparlörlü Bluetooth Pikap

 

Lenco LS-410, dahili hoparlöre sahip bluetooth özellikli ahşap bir pikaptır. 

Bluetooth 5.0 bağlantısı kusursuz bir iletim sağlar ve akıllı telefonunuzdaki, tabletinizdeki ya da bluetooth özelliği olan cihazınızdaki çalma listenizi plakçalardaki hoparlörlere aktararak dinleyebilirsiniz.

2 x 15 Watt ve 2 x 10 Watt olmak üzere 4 hoparlöre sahiptir ve bu sayede son derece dengeli ve kusursuz ses iletimi sunar.

Lenco LS-410, sadece plak çalan bir pikap değildir. Bluetooth bağlantısını ve AUX girişini kullanarak farklı kaynaklardan da ses çalabilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra RCA çıkışını kullanarak, pikabınızı harici bir ses sistemine bağlayabilir ve daha güçlü ses elde edebilirsiniz.

LS-410 pikap belt-drive adı verilen kayışlı bir sistemle çalışır. Bu çalışma sistemi, plak çalışırken döner tablada oluşan titreşimi engelleyerek daha net ve kusursuz bir ses sunar.

Şeffaf mika kapak, pikabınızı kullanmadığınız zamanlarda döner tablayı toza ve olası darbelere karşı korur. Ceviz ağacından yapılmış ahşap gövde de pikabınıza şıklık ve sağlamlık katar. 

Lenco LS-410, 33 RPM ve 45 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın dakikada 33 tur atmasıdır. 45'lik plakta da mantık aynı şekildedir.

Yüksek kaliteli Audio-Technica pikap iğnesi ses kalitesini optimum seviyeye çıkartır. Start-stop düğmesi ile de plağınızı istediğiniz zaman durdurup sonrasında kaldığınız yerden yeniden oynatabilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri

 

Toplam Çıkış Gücü: 50W

Ön amfi: AÇIK-KAPALI

 

Boyutlar

 

44x37x19.2 cm

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Lenco LS-410 Pikap

Audio-Technica pikap iğnesi

Koruyucu kapak

AC adaptörü

 

Garanti Süresi

 

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.