Lenco LS-440GY Gri Kumaş Dahili Hoparlörlü Bluetooth Pikap

LS-440GY
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

11.999,00 TL 10.799,10 TL
%10İndirimli
12 X 1124,91 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Lenco LS-440GY Gri Kumaş Dahili Hoparlörlü Bluetooth Pikap

 

Lenco LS-440, 2 x 15 watt ve 2 x 10 Watt olmak üzere 4 adet dahili hoparlöre sahip bluetooth özellikli ahşap ve kumaş kaplamalı bir pikaptır. 

4’lü dahili hoparlör sistemi sayesinde son derece dengeli ve kusursuz ses iletimi sunar. Toplam ses çıkış gücü 50 wattır.

Bluetooth 5.0 bağlantısı kusursuz bir iletim sağlar ve akıllı telefonunuzdaki, tabletinizdeki ya da bluetooth özelliği olan cihazınızdaki çalma listenizi plakçalardaki hoparlörlere aktararak dinleyebilirsiniz.

Bluetooth bağlantısını ve AUX girişini kullanarak farklı kaynaklardan da ses çalabilirsiniz. RCA çıkışını kullanarak, pikabınızı harici bir ses sistemine bağlayabilir ve daha güçlü ses elde edebilirsiniz.

Lenco LS-440 yarı otomatik bir plaktır, bu özelliği sayesinde plak bittiğinde çalmayı otomatik olarak durdurur. Bu da plaklarınızın daha uzun ömürlü olmasına fayda sağlar.

LS-440 pikap belt-drive adı verilen kayışlı bir sistemle çalışır. Bu sistem, plak çalışırken döner tablada oluşan titreşimi engelleyerek daha net ve kusursuz bir ses sunar.

Şeffaf mika kapak, pikabınızı kullanmadığınız zamanlarda döner tablayı toza ve olası darbelere karşı korur. Yüksek kaliteli kumaş ile kaplı gövde de pikabınıza şıklık ve sağlamlık katar. 

Lenco LS-440, 33 RPM ve 45 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. Pikabınızın oynatma hızına manuel olarak müdahale edebilir, yüksek ve alçak tonları zevkinize göre ayarlayabilirsiniz. Bunun için kolun üzerindeki mekanizmayı kullanabilirsiniz.

Yüksek kaliteli Audio-Technica pikap iğnesi ses kalitesini optimum seviyeye çıkartır. Start-stop düğmesi ile de plağınızı istediğiniz zaman durdurup sonrasında kaldığınız yerden yeniden oynatabilirsiniz.

 

Boyutlar

 

44 x 37 x 19.2 cm

Ağırlık: 7.4 kilogram

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Lenco LS-440 Gri Kumaş Dahili Hoparlörlü Bluetooth Pikap

Audio-Technica pikap iğnesi

Koruyucu kapak

AC adaptörü

 

Garanti Süresi

 

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.