Lenco LS-50 Siyah Ledli Dahili Hoparlörlü Pikap

LS-50LEDBK
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Lenco LS-50 Siyah Ledli Dahili Hoparlörlü Pikap

 

Lenco LS-50LED, 4W gücünde dahili hoparlöre sahip siyah renkli ahşap ve LED ışıklandırmalı bir pikaptır. 

Döner tablanın etrafında yer alan LED ışıklandırma 7 farklı renkte yanar. Rengi manuel olarak seçebileceğiniz gibi renklerin müziğin ritmine göre değişmesini ya da yavaş yavaş renklerin birbirine karışmasını sağlayabilirsiniz. Işık ayarlarını değiştirmek için pikabını üzerindeki tuşları kullanmanız yeterlidir.

Lenco LS-50 LED’li Pikap’ın RCA çıkışını kullanarak, pikabınızı harici bir ses sistemine bağlayabilir ve daha güçlü ses elde edebilirsiniz.

Pikabın üzerinde yer alan ses tuşu ile ses seviyesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. 

Lenco LS-50 pikap bir USB bağlantı noktasına sahiptir. Ancak bu bağlantı USB ile müzik çalmak için değil plaktan çalan sesi bir USB'ye kaydetmek içindir. Plakta çalan sesi USB belleğe kaydederek bilgisayar, hoparlör gibi harici cihazlarda MP3 formatında dinleyebilirsiniz.

Lenco LS-50 yarı otomatik bir pikaptır, bu özelliği sayesinde plak bittiğinde çalmayı otomatik olarak durdurur. Bu da plaklarınızın daha uzun ömürlü olmasına fayda sağlar.

Bu pikap belt-drive adı verilen kayışlı bir sistemle çalışır. Bu çalışma sistemi, plak çalışırken döner tablada oluşan titreşimi engelleyerek daha net ve kusursuz bir ses sunar.

Şeffaf mika kapak, pikabınızı kullanmadığınız zamanlarda döner tablayı toza ve olası darbelere karşı korur, kolay taşımanızı sağlar.

Lenco LS-50LED, 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın dakikada 33 tur atmasıdır. 45'lik ve 78’lik plakta da mantık aynı şekildedir.

 

Boyutlar

 

41 x 33 x 12 cm

Ağırlık: 3,41 kg

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Lenco LS-50 Siyah Ledli Pikap

45 RPM pikap iğnesi

Şeffaf mika koruyucu kapak

AC adaptörü

 

Garanti Süresi

 

Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.