Lenco TT-110BKRD Siyah Kırmızı Dahili Hoparlörlü Bluetooth Çantalı Pikap

TT-110BKRD
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

2.099,00 TL 1.849,00 TL
%12İndirimli
12 X 173,13 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz yarın kargoya verilecektir !

 

Lenco TT-110BKRD Siyah Kırmızı Dahili Hoparlörlü Bluetooth Çantalı Pikap

 

Lenco TT-110BKRD Çantalı Pikap, modern işlevleri, farklı kaynaklardan ses çalma özellikleri olan retro görünümlü çantalı bir pikaptır.

Lenco TT-110 Siyah-Kırmızı pikap iki dâhili stereo hoparlöre sahiptir. Böylece bluetooth bağlantısını ya da AUX girişini kullanarak farklı kaynaklardan da ses çalabilirsiniz. Bu özelliklerin yanı sıra RCA çıkışını kullanarak, pikabınızı harici bir ses sistemine bağlayabilir ve daha güçlü ses elde edebilirsiniz. Kulaklık çıkışı ile de pikabınızı sadece siz dinleyebilirsiniz.

Lenco TT-110BKRD Çantalı Pikap ile en sevdiğiniz plakları çalmayı siz de çok seveceksiniz. Günümüz teknolojisi ve modası ile tasarlanan Lenco TT-110 pikap meraklıları için sesi çok daha mükemmel hale getirir.

Lenco TT-110 yarı otomatik bir plaktır, bu özelliği sayesinde plak bittiğinde çalmayı otomatik olarak durdurur. Bu da plaklarınızın daha uzun ömürlü olmasına fayda sağlar.

TT-110 pikap belt-drive adı verilen kayışlı bir sistemle çalışır. Bu çalışma sistemi, plağın çalınması esnasından döner tablada meydana gelen titreşimi engelleyerek daha net ve kusursuz bir ses sunar.

Suni deri kaplamalı çantalı tasarım, pikabınızı kolayca taşımanızı sağlamanın yanı sıra, kullanmadığınız zamanlarda döner tablayı toza ve olası darbelere karşı korur.

Lenco TT-110, 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. 33'lük plağa 33'lük denmesinin nedeni plağın dakikada 33 tur atmasıdır. 45'lik ve 78’lik plakta da mantık aynı şekildedir.

 

Lenco TT-110BKRD Siyah Kırmızı Dahili Hoparlörlü Bluetooth Çantalı Pikap Özellikleri

 

Devir:  33 dev / dak, 45 dev / dak, 78 dev /dak

Sürücü türü: Belt-drive

Güç kaynağı:  AC 230 V, 50 Hz

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.