Lenco TT-110RDWH Kırmızı Beyaz Dahili Hoparlörlü Bluetooth Çantalı Pikap

TT-110RDWH
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

3.499,00 TL 3.149,10 TL
%10İndirimli
12 X 328,03 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Lenco TT-110RDWH Kırmızı Beyaz Dahili Hoparlörlü Bluetooth Çantalı Pikap

 

Lenco TT-110RDWH Çantalı Pikap, modern işlevleri, farklı kaynaklardan ses çalma özellikleri olan retro görünümlü çantalı bir pikaptır. İki dâhili stereo hoparlöre sahiptir. 

Lenco çantalı pikap ile en sevdiğiniz plakları çalmayı siz de çok seveceksiniz.  Bluetooth bağlantısını ya da AUX girişini kullanarak farklı kaynaklardan da ses çalabilirsiniz. 

RCA çıkışını kullanarak, pikabınızı harici bir ses sistemine bağlayabilir ve daha güçlü ses elde edebilirsiniz. Kulaklık çıkışı ile de pikabınızı sadece siz dinleyebilirsiniz.

Lenco TT-110 yarı otomatik bir plaktır, bu özelliği sayesinde plak bittiğinde çalmayı otomatik olarak durdurur. Bu da plaklarınızın daha uzun ömürlü olmasına fayda sağlar.

TT-110 pikap kayışlı bir sistemle çalışır. Bu çalışma sistemi, döner tablada meydana gelen titreşimi engelleyerek daha net ve kusursuz bir ses sunar.

Suni deri kaplamalı çantalı tasarım, pikabınızı kolayca taşımanızı sağlamanın yanı sıra, kullanmadığınız zamanlarda döner tablayı toza ve olası darbelere karşı korur.

Lenco TT-110, 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kolayca geçiş yapabilme özelliğine sahiptir. Bu sayede seçtiğiniz müzik türü ne olursa olsun sorunsuz biçimde dinlemenizi sağlar. 

 

Teknik Özellikler

Ürün boyutları: 11.80 (Y) x 35.00 (G) x 28.10 (D) cm

Toplam çıkış gücü: 4.00 watt

 

Garanti Süresi

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.