SNAP ÜRÜN GRUBU


 

Shiftcam, mobil fotoğrafçılığı geliştirmek için yeni nesil mobil aksesuarlar tasarlayan bir markadır. Fotoğrafçılık ve videografi sektöründe ürünleri oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. CES İnovasyon Ödülü ve saygın Reddot Tasarım Ödülü'nü birçok kez alma ayrıcalığına sahip olmuştur.

 

Mobil Fotoğrafçılığı Profesyonel Hale Getirin

ShiftCam, cep telefonu ile profesyonel fotoğraf çekmek isteyen kullanıcılara oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunar. ShiftCam, gerek profesyoneller gerekse de akıllı telefonunuzu tıpkı profesyonel bir DSLR fotoğraf makinesi gibi kullanmanızı sağlar.

ShiftCam ürünlerinin her biri sektör profesyonelleri tarafından benzersiz özellikler ve avantajlar sunacak biçimde tasarlanmıştır.

 

SnapGrip ile Telefonunuzu DSLR Bir Kamera Gibi Kullanın

SnapGrip, neredeyse tüm mobil cihazlar ile uyumludur. ShiftCam SnapGrip, telefonunuz daha kolay kavramanızı, dahili powerbank özelliği sayesinde cihazınızı şarj etmenizi ve cihazı dock olarak kullanmanızı sağlar.

Manyetik halkası sayesinde magsafe özellikli iPhone modelleri ile tamamen uyumlu olan SnapGrip, kutu içinden çıkan magsafe etiketi ile diğer mobil cihazlar ile de sorunsuz şekilde kullanılabilir. SnapLight, SnapPod ve SnapShoe aksesuarları ile birleştirilebilir ve mobil fotoğrafçılık için kusursuz bir set yapılabilir. Dilerseniz, doğrudan SnapGrip Vlog Çekim Seti ile de çekim yapmaya başlayabilirsiniz.

 

ProGrip ile Mobil Fotoğrafçılık Profesyoneli Olun

ProGrip, telefonunuzu tutmayı kolaylaştıran son derece ergonomik ve üst düzey bir telefon tutucudur. Kablosuz deklanşör özelliği sayesinde bluetooth ile telefonunuzun deklanşörüne bağlanır. 

Mobil fotoğrafçılık için ProGrip telefon tutucu, kamera benzeri ergonomik bir tutuş sunar. Telefonunuzu bir kelepçe yardımı ile tutan ProGrip, 90 derece dönebilir, el kayışı sayesinde daha stabil ve konforlu bir tutuş sağlar. Aynı zamanda powerbank özelliği ile telefonunuzu şarj etmenize imkan sunar. 

Dahili montaj ekipmanı sayesinde ProLED, TravelPro Tripod, ya da mikrofon gibi harici ekipmanlar ile kendi mobil fotoğrafçılık setinizi oluşturur. Tıpkı SnapGrip gibi ProGrip de MagSafe özellikli iPhone modelleri ve Samsung gibi diğer markalı birçok mobil telefon modeller ile uyumludur.

 

Ultra Netlik Sağlayan Yeni Nesil Mobil Lensler

ShiftCam UltraLens serisi, akıllı telefon, tablet gibi cihazların kameralarına takılabilen üstün özelliklere sahip bir telefon lensi serisidir. ShiftCam lens serisinde mobil fotoğrafçılığı yeniden tanımlamak için geniş açıdan makro lense kadar birden çok farklı lens modeli vardır.

Özel ShiftCam telefon kılıfı modelleri ya da evrensel lens aparatı ile lensinizi telefonunuza kolayca takabilirsiniz.

Desibela.com ayrıcalığı ile ShiftCam dünyasında yer alabilir, mobil fotoğrafçılık alanında profesyol ürünleri inceleyerek, avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.