Sony NWWS625B.CEW Siyah Giyilebilir MP3 Player

NWWS625B.CEW

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

1.019,00 TL 799,00 TL
%22İndirimli
12 X 73,98 taksit seçenekleri ile


 

Sony NWWS625B.CEW Siyah Giyilebilir MP3 Player

 

Sony NWWS625B.CEW Siyah Giyilebilir MP3 Player, suya ve toza dayanıklı bir walkmandır. Walkman’inize 16 GB dahili hafızası sayesinde sevdiğiniz şarkıları ve podcast kayıtlarını yükleyebilirsiniz.

IPX8 su geçirmezlik sertifikasına sahip olan Sony NWWS625B walkman, 2 metre derinliğe kadar tuzlu suda kullanılabilir. Sony NWWS625B’nin uzaktan kumandası IPX5 su geçirmezlik sertifikasına, kulaklık ve kumanda ise IP6X sınıfı toza karşı dayanıklılık sertifikalıdır.

Sony Giyilebilir Walkman’in dahili hafızasına yüklediğiniz şarkıları ve kayıtları dinleyebileceğiniz gibi NFC ve Bluetooth bağlantısı ile akıllı telefonunuzdan da müzik ya da başka bir ses akışı sağlayabilirsiniz.

Sony MP3 çalara müzik ve ses dosyası yüklemek de oldukça kolaydır. Müzik dinlemek için iTunes, Windows Media Player veya Internet Explorer’dan MP3 dosyalarınızı sürükleyip bırakmanız yeterlidir. Ayrıca  çok formatlı oynatma fonksiyonu sayesinde WMA, AAC-LC ve/veya L-PCM müzik dosyalarını da çalabilirsiniz.

Sony NWWS625B.CEW Siyah Giyilebilir MP3 Player, -5°C - 45°C arasındaki aşırı soğuk ve aşırı sıcaklıklarda sorunsuz şekilde çalışır.

Ortam sesi modunu kullanarak çevrenizde olan biteni kolayca duyabilirsiniz. MP3 çaların dahili mikrofonu, akıllı telefonunuz ile telefon görüşme yapmanızı sağlar.

Sony MP3 Player’ın ince ve hafif yapısı ergonomik ve konforlu kullanım sağlar. 12 saatlik pil gücü, saatler boyunca müziği ara vermeden devam etmenizi sağlarken 3 dakikalık hızlı şarj size ekstra 60 dakikalık bir süre verir.

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.