Sony SRSXB23C Extra Bass Kahverengi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

SRSXB23C.CE7

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

Sony SRSXB23G Extra Bass Kahverengi Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

 

Sony SRSXB23G, Sony EXTRA BASS serisinde yer alan derin ve vurucu sesler sunan bir hoparlördür. Hoparlörün ikili pasif radyatörü, tam aralıklı hoparlörler ile birlikte alçak tonları daha iyi hale getirir ve bas sesleri güçlendirir.

Sağlam tasarımı ve uzun ömürlü yapısı sayesinde sizi asla yarı yolda bırakmayan Sony SRSXB23G Hoparlör, IP67 sertifikalı su geçirmezliğe sahiptir. Bu hoparlörünüzü, sayede hem iç hem de dış mekânlarda kullanabilirsiniz.

12 saate kadar pil ömrü sayesinde uzun süreli kullanım sağlayan Sony SRSXB33 Hoparlör, Extra Bass Modu açıkken 10 saate kadar kullanım sağlar.

X-Balanced Speaker Unit, Sony tarafından geliştirilmiş bir özelliktir. Bu özellik daha zengin, daha derin ve yüksek kaliteli ses sunar.

Mika malzeme ile kaplı hücre tipi hoparlör konisi ve toz kapağı ses kalitesini yükseltir.

Hoparlörün canlı ses düğmesi, müziği bambaşka bir boyuta taşır. Benzersiz bir üç boyutlu ses deneyimi sunan bu özel tuş ile gittiğiniz her yerde müziği bambaşka boyutta dinleyin.

Sony SRSXB23G Extra Bass Bluetooth Hoparlör, ayrıca Sony | Music Center Uygulaması ile uyumludur. Uygulama üzerinden ses modlarını değiştirebilir, bir sonraki şarkıyı belirleyebilirsiniz.

Online görüşmelerinizi ya da telefon görüşmelerinizi de hoparlörünüzü kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Hoparlörün parti bağlantısı modu aynı şarkıyı uyumlu diğer hoparlörler ile senkronize biçimde çalmanızı sağlar. Sony SRSXB23G Extra Bass Taşınabilir Bluetooth Hoparlör aynı anda 100 adede kadar kablosuz hoparlörler ile eşleşebilir.  

Hoparlörünüzü dikey ya da yatay olarak kullanabilirsiniz. Bluetooth hoparlörünüzü, yatay olarak kullandığınızda Sony | Music Center uygulaması ile mono ses çalmadan stereo ses çalmaya geçebilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

 

Güç tüketimi: Yaklaşık 0,3 W (bekleme modu)

Frekans aralığı: 20 Hz - 20.000 Hz

Bluetooth sürümü: 5.0

Bluetooth çekim mesafesi: 10 metre

Boyutlar (G X Y X D): Yaklaşık 76 mm çap x 218 mm

Ağırlık: Yaklaşık 580 gr

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.