Zhiyun Smooth Q2 Siyah Akıllı Cep Telefon Görüntü Sabitleyici Gimball

127SMOOTH-Q2
Yorum (0) | Yorum Yap 

Zhiyun Smooth Q2 Siyah Akıllı Cep Telefon Görüntü Sabitleyici Gimball

 

Zhiyun Smooth Q2 kompaktlık kavramına yepyeni bir anlam getiriyor.

Smooth Q2 kendi muadillerinden farklı olarak katlanmaz ve buna rağmen tam bir cep boyutundadır. Bu sayede gittiğiniz her yere gimbalınızı kolayca götürebilirsiniz.

Smooth-Q2'yi cebinizden çıkarın ve çekime hazır olun. Eğlenceli anların tadını çıkarmak ve anı hafızada tutmanıza yardımcı olmak için SMOOTH-Q2'yi hep yanınızda taşıyın.

Bir güneş gözlüğü kılıfı kadar küçük olan Zhiyun Gimbal Smooth Q2, 204 mm uzunluğundadır.

Alüminyum malzemeden imal edilen gövdesi sayesinde son derece dayanıklılık kazanan Smooth Q2 gimbalın dış yüzeyi yumuşak silikon malzeme ile kaplıdır. Bu sayede kullanım son derece rahattır.

İşlevselliğin ve sadeliğin bir arada tasarlandığı Smooth Q2 tek bir tuşla modlar arasında geçiş sağlar. Smooth-Q2, pan takip modu, takip modu ve kilit modunun yanı sıra yeni eklenen tam aralıklı POV modu’na da sahiptir.

Smooth-Q2, fotoğraf ve video çekmek için İOS ve Android telefon kameralarınıza doğrudan komut verir ve böylece anı yakalamanız için hızlı çekim yapmanızı sağlar.

Cihazın hızlı serbest bırakma mandalını kullanarak telefonunuzu hızlıca gimbaldan alabilir ya da geri takabilirsiniz. (maksimum yük kapasitesi: 260g.)

Klipsli tasarım, gimbalin yatay kolunu katlayıp genişleterek bekleme modu ve başlatma modu arasında kolay geçiş yapmanızı sağlar.

Gimbalın yeni portre modu hızlıca canlı yayın yapmanıza olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

17 saate kadar dayanıklı pil ömrü sayesinde SMOOTH-Q2 uzun saatler boyunca kullanım sağlar. Aynı zamanda Zhiyun Gimbal Smooth-Q2, bir güç bankası olarak da kullanılabilir. Böylece çekim esnasında telefonunuza da doğrudan şarj edebilirsiniz.

Smooth-Q2'de timelapse, vertigo çekimi, nesne izleme ve panorama gibi kullanımı kolay video çekim modları bulunur.

ZY Play’i kullanarak gimbalın daha gelişmiş fonksiyonlarını kullanabilir ve Lightollector'dan yüklü yüzlerce video arasından yepyeni ipuçları bulabilirsiniz.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Zhiyun Smooth-4 Siyah Akıllı Cep Telefon Görüntü Sabitleyici Gimball

USB C kablo

Telefon tutucu

Taşıma kayışı

Hızlı kullanım kılavuzu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.