Beats Powerbeats Yüksek Performans Kırmızı Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

BT.MWNX2EE.A
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

Beats Powerbeats Yüksek Performans Kırmızı Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

 

Beats Powerbeats Yüksek Performans Kırmızı Bluetooth Kulak İçi Kulaklık, gücünü Apple H1 çipinden alan ve bu sayede son derece güçlü sesler sunan kablosuz bir kulaklıktır.

IPX4 derecesinde tere ve suya karşı dayanıklılık sertifikasına sahip olan bu kulaklık, kancalı tasarımı sayesinde de kulağınıza tam oturur ve spor yaparken size üstün konfor sunar.

Beats Powerbeats Yüksek Performans Bluetooth Kulaklık 15 saate kadar dayanıklı bir bataryaya sahiptir. Kulaklığınızın Fast Fuel yani hızlı şarj özelliği ise size her zaman sadece 5 dakikalık şarj ile tam 1 saat daha kullanım imkanı sağlar.

Powerbeats Bluetooth Kulaklık, Powerbeats Pro’nun güçlü ve dengeli ses gücüne sahiptir. Bu da saf ses çıkışı, iyileştirilmiş netlik ve dinamik ses aralığı anlamına gelir.

Harika bir ses için doğru oturması gereken kulaklıklar, mümkün olan en iyi dinleme deneyimini sağlayacak ergonomik rahatlığa odaklanılarak üretildi.

Kulaklığın üzerinde yer alan kontrol tuşları ile çağrılarınızı ve müziği yönetebilir ve İOS cihazlarınızda sesli asistanınıza tek bir komutla erişebilirsiniz.

Kablosuz bir kulaklık olan Beats Powerbeats BT Kulaklık, Class 1 Bluetooth teknolojisi ile donatılmıştır. Bu teknoloji size her zaman daha net ses ve geniş bir erişim mesafesi sunar. Ayrıca, kulaklığın konuşma sesini algılayan ivmeölçer ve çift hüzmeleme teknolojisi çevreden gelen sesleri filtrelemeye yardımcı olarak daha kusursuz ses elde etmenizi sağlar.

Powerbeats Bluetooth Kulaklık, hem İPhone hem de Apple Watch, iPad veya Mac bilgisayarlar ile otomatik bağlantı kurar.

Powerbeats Kulaklık ses paylaşım özelliğine sahiptir. Bu özellik, Beats kulaklılar ile ses paylaşımı yapmanızı sağlar. (Ses Paylaşımı; Powerbeats, Solo Pro, Powerbeats Pro, Solo3 Wireless, Powerbeats3 Wireless, Beats Studio3 Wireless, BeatsX ve AirPods (1. nesil veya daha yeni modeller) ile uyumludur. En yeni iOS sürümü yüklü iPhone 8 veya daha yeni iPhone modelleri ve iPod touch (7. nesil), en yeni iPadOS sürümü yüklü 12.9 inç iPad Pro (2. nesil veya daha yeni modeller), 11 inç iPad Pro, 10.5 inç iPad Pro, iPad (5. nesil veya daha yeni modeller), iPad Air (3. nesil) ve iPad mini (5. nesil) ile çalışır.)

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Powerbeats Yüksek Performanslı Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Dört farklı boyut seçeneğine sahip kulaklık ucu

Taşıma kabı

Lightning - USB-A şarj kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.