Banner

Beats Kulaklık modelleri her anınızda size eşlik edecek. Spor yaparken, çevrenizdeki seslerin hiçbirini duymak istemediğinizde ya da günün herhangi bir saatinde Beats kulaküstü ve kulakiçi kulaklıklar ile mükemmel ses kalitesinden asla vazgeçmeyin…Watch Beats Studio Buds feat. Roddy Ricch


Beats ile Gerçek Ses Deneyimini Yaşayın

Beats , 2006 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana ses ürünleri üreten lider bir markadır. 2014 yılında Apple Inc. tarafından satın alınan Beats, müziği tüm ayrıntısı ile duymanızı sağlayan gelişmiş teknolojisi sayesinde her zaman her yerde kusursuz bir müzik deneyimi yaşamanızı amaçlayan ürünler üretir. Beats studio 3 gibi birçok çeşidi bünyesinde barındıran markamız, üstün ses deneyimi yaşamanız için birçok avantajı sizlerle buluşuyor. Üstelik beats studio 3 özellikleri de kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Beats markasına ait beats studio ürünleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Tüm dünyada oldukça popüler bir marka olan Beats, dayanıklı tasarımı sayesinde de kullanıcısına uzun ömürlü bir kullanım vadeder. Dayanıklı tasarımının yanı sıra hafif ve şık dizaynı, birçok kulaklık modelinde yer alan su geçirmezlik, aktif gürültü önleme, uzun ömürlü batarya gibi özellikleri de kullanıcıların Beats markasını seçmesinin en belirgin nedenleri arasında yer alır.

Beats’in birçok kulaklık çeşidinde yer alan su ve ter geçirmezlik özelliği kulaklığınızı dış mekanlarda gönül rahatlığı ile kullanmanızı sağlar. Aynı zamanda Beats studio 3 gibi birçok seçenek ile yepyeni özellikleri keşfederek kusursuz ses deneyimi yaşayabilirsiniz. Beats studio 3 özellikleri gibi birçok beats studio ürününün kusursuz nitelikleri için rotanızı Desibela'ya çevirebilirsiniz.

Her koşulda mükemmel ses kalitesine ulaşmanız için üretilen Beats kulaklıklar arasından kendiniz için en uygun olan modeli seçerek kaliteli müzik dinlemenin zevkine kolayca erişebilirsiniz.

Beats Fiyatları

Desibela.com’da yer alan beats studio gibi tüm Beats ürün çeşitleri Beats Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. Beats ürün modellerini en uygun fiyat, taksit avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile Desibela’dan satın alabilirsiniz.