Beats kulaklık modelleri, tüm kulaklılar gibi hem kulak üstü hem de kulak içi modelleri ile karşımıza çıkar. Kulaklık kategorisinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Beats, üstün ses mühendisliği ürünleri sayesinde kullanıcısına mükemmel ses ve mükemmel dinleme deneyimi sunar. Apple cihazları ile uyumlu bir marka olması da Beast kulaklıkları özel kılan bir özelliktir.

Beats Kulaklık Modelleri

Beats kulaklık çeşitleri, film izlerken, müzik dinlerken ya da telefonla konuşurken son derece kaliteli ses kalitesi ile dikkat çeken kulaklıklardır. Beats kulaklıklar kullanım tipine göre, kulağın üzerine ve kulağın içine takılan modeller olarak ikiye ayrılır. Beats kulak üstü kulaklık modelleri bir kulak yastığı ile kulağı saran ve her iki kulaklığın, başın üzerinden geçen bir bant ile birbirine bağlandığı modellerdir. Beats kulaklık kulak içi modeller ise kulak içine yerleştirilerek kullanılır. Bu modelde de her iki kulaklık bir kablo bağlantısı ile birbirine bağlıdır. Her iki model de bağlantı türü olarak Beats kulaklık kablolu ve Beats kulaklık kablosuz olarak adlandırılır. Beats kablolu kulak üstü modeller ve Beats kablolu kulak içi kulaklık modellerinin tanımı yukarıda anlattığımız gibidir. Ancak Beats kulaklıkların bağlantı türü kablosuz ise tanımında da bazı değişiklikler yapmamız gerekir.

Beats Kablosuz Kulaklık Çeşitleri

Beats kablosuz kulak üstü kulaklık çeşitleri sesi ileten telefona, tablete, bilgisayara kablosuz olarak bağlanır. Bu bağlantıyı sağlayan teknoloji ise bluetooth teknolojisidir. Beats bluetooth kulak üstü kulaklık modellerinde baş üzerinden geçen bandın içinde bir kablo vardır ve sağ - sol kulaklık bu kablo ile birbirine bağlanır. Beats kablosuz kulak içi kulaklık için de bu durum geçerlidir. Beats bluetooth kulak içi kulaklık çeşitlerinde de kulaklıklar arasındaki bağlantı bir kablo ile sağlanır. Beats true wireless kulaklılarda ise hem sesi üreten cihazla hem de sağ-sol kulaklıklar arasında tamamen kablosuz bir iletişim gerçekleştirir. Beats wireless kulaklık modellerinin tümüne Beats Solo, Beats Solo 3, Beats Studio 3, Beats Powerbeats Pro (Beats powerbeats3 wireless) gibi modelleri örnek vermek mümkündür. Bu modellerde de kendi içinde su geçirmezlik, aktif gürültü önleme gibi farklı özelliklere sahiptir. Beats kulaklık wireless modellerinin güçlü bataryaları da müzik dinleme keyfini uzun saatler boyunca yaşamanızı sağlar. Beats kulaklıkların tasarımları ve renkleri de kulaklıkları daha çekici hale getirir. Beast kulaklıklar, üzerlerinde yer alan ses ve kontrol tuşları da daha kolay kullanım sağlar.

Beats Kulaklık Fiyatları

Beats kulaklıklar oldukça geniş özellik tablosu ile karşımıza çıkar. Bu nedenle fiyatlandırma için bu özellikler baz alınır. Örneğin kablolu bir model ile Beats bluetooth kulaklık fiyatı aynı olmaz. Beast kulaklık modelleri arasından kendiniz için en uygun modeli seçerek kaliteli sesin mükemmelliğini her zaman duyabilirsiniz. Desibela.com’da yer alan Beats kulaklıklar, Beats Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. Tüm Beats kulaklık modellerini en uygun fiyat, taksit avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile Desibela’dan satın alabilirsiniz.