JBL Kulaklık Modelleri Nelerdir?

JBL kulaklıklar , en sevdiğiniz şarkıları keyifle dinlemeniz, telefon görüşmesi yapmanız için üretilen üstün kaliteli kulaklıklardır. JBL kulaklık çeşitleri hem renk hem de model olarak oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kulak üstü kulaklık, kulak içi kulaklık, bluetooth kulaklık gibi farklı türlerde kulaklık üreten JBL, gürültü önleyici kulaklıktan spor kulaklığına kadar birçok farklı kullanım amacına göre de kulaklıklar üretir.

Tüm kulaklık modelleri kulak üstü ve kulakiçi olmak üzere ikiye ayrılır. Bir kulaklığın kulağa takılış şeklini ifade eden bu kategoriler de kendi içinde bağlantı türüne göre kablolu ve kablosuz olarak ayrışmaktadır. JBL kulaklıklarda kulak üstü olan modeller, sağ ve sol kulaklığın bir kafa bandı ile birbirine bağlandığı modellerdir. JBL kulaklıklar arasında sıklıkla tercih edilen bu model gerek kablolu gerekse de kablosuz tasarımları ile büyük ilgi görmektedir. JBL kablolu kulaklıklar, telefon, bilgisayar ve kulaklık girişi olan tüm cihazlarla kullanılabilen kulaklıklardır. Bu kulaklıklar, kaynaktan aldığı sesi kablo aracılığı ile kulaklığa iletirler.

JBL Kulaklıklarda Kablosuz Modeller Hangileridir?

JBL bluetooth kulaklık çeşitleri, kullanıcısına kablosuz kullanım imkanı sunar. Bu kulaklıkların kullanımları da son derece basittir. Ses kaynağına kablosuz olarak bağlanan bu kulaklıkları kullanırken telefonunuzu, tabletinizi her an yanınızda bulundurmanız gerekmez. JBL kablosuz kulaklıklar da kulağa takılış şekline göre JBL bluetooth kulaküstü kulaklık ve JBL bluetooth kulakiçi kulaklık olarak ikiye ayrılır. Ses kaynağı ile arasındaki bağlantıyı kablosuz olarak gerçekleştiren bu kulaklıkların; sağ ve sol kulaklıkları bir kablo ile birbirine bağlıdır. JBL t600btnc, JBL 500bt, JBL 400bt gibi modelleri kablosuz modellere örnek olarak verilebilir. Bluetooth kulaklıklarda kullanılan son versiyon bluetooth teknolojileri de çok daha kaliteli ses akışı sağlar ve cihazla kulaklık arasındaki bağlantı mesafesinin uzamasını sağlar. Bunların dışında bağlantı türü olarak baktığımızda JBL kulaklık çeşitleri için True Wireless özelliğe sahip JBL modellerine de kısaca değinmemiz önemlidir. Kulakiçi kulaklık çeşitleri arasında yer alan bu kulaklıklarda bağlantı tamamen kablosuzdur. Bu modelde üretilen kulaklıklar, hem sesin kaynağı olan cihaza kablosuz olarak bağlanır hem de her iki kulaklık kendi içinde bir bluetooth bağlantısı gerçekleştirir. JBL tune t220 true wireless kulaklık, JBL free true wireless kulaklık ve JBL t120tws gibi modeller bu kulaklıklara örnek olarak verilebilir.

JBL Kulaklık Fiyatları

JBL kulaklık fiyatları kulaklığın özelliklerine, modeline ve teknolojisi göre değişkenlik göstermektedir. Kulaklığın pil kapasitesi, bluetooth çekim gücü, mikrofon kalitesi, gürültü önleme özelliği gibi farklılık gösteren özellikler kulaklık fiyatları hakkında en belirleyici unsurlardan biridir. Desibela.com’da yer alan JBL kulaklık çeşitleri, JBL markasının Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. Tüm JBL kulaklık modellerini en uygun fiyat, taksit avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile desibela’dan satın alabilirsiniz.