Dji Mavic Air 2 Drone

DJIMAVIC_AIR2

Türkiye Yetkili Satıcısı

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

Dji Mavic Air 2 Drone

 

Mavic Air 2 Drone gelişmiş özelliklere sahip kompakt bir drondur. Akıllı çekim modları ve muhteşem görüntü kalitesi size her zaman sanat eseri kalitesinde görüntüler sunar. Daha akıllı ve daha güvenli uçuş deneyimi sayesinde gökyüzünün keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.


 

EFORSUZ VE KUSURSUZ 

Mavic Air 2 ile çekim yaparken ekstra efor sarf etmeniz gerekmez. Air 2 Drone kusursuz 4k/60fps videolar çekebilir.  D-Cinelike renk profili fotoğraf işlemi özelliği ve HEVC (H.265) video codec bileşeni çektiğiniz görüntülerden daha fazla bilgi toplar ve kaydeder. Bu iki özellik aynı zamanda verilerinizin daha az depolama alanında saklanmasını sağlar.

 

GELİŞMİŞ SENSÖRLER ÜSTÜN KALİTEDE ÇEKİMLER  YAPMANIZA SAĞLAR

Yüksek performanslı Quad Bayer görüntü sensörü, göz alıcı HDR videolar çekmeniz için geliştirilmiştir. Pozlama seviyelerini farklı konumlarda ayırarak açık ve koyu renkli tüm ayrıntıları yakalayabilen bu mucizevi teknoloji sayesinde çektiğiniz her video ve fotoğraf eşsiz görünecek. 

 

KÜÇÜK BİR DEHA 

Mavic air 2, ½ inç CMOS sensöre sahiptir ve 48 MP çözünürlüğü sayesinde her defasında etkileyici fotoğraflar çeker. 

 

EN DOĞRU ANI YAKALAMAK İÇİN TASARLANDI

DJI markasının en ileri seviye panorama modu Mavic Air 2’ye aittir. Bu özellik ile daha yüksek dinamik aralıklara sahip, inanılmaz canlı, renkli ve keskin görüntüler elde edebilirsiniz.

 

SİNEMA KALİTESİNDE ÇEKİMLER YAPIN 

Güçlü bir kamera, etkin kamera lensleri ve akıllı çekim modlarını birleştiren Mavic air 2 ile yaratıcı hava fotoğrafçılığı çekmek çok keyifli! 

 

ZAMANIN YENİ TANIMI: HYPERLAPSE 

Mavic Air 2 Drone, 8K video çekiminde Hyperlapse modunu destekler. Hyperlapse modu, zamanı ve mekanı çarpıcı şekilde kayıt altına almanıza sağlar. Bunu zahmetsizce ve ekstra işlemlere gerek duymadan yapabilen Mavic Air 2 Serbest, Daire, Rota Kilidi ve Yol Noktası modları ile de çekim yapabilmenize olanak tanır. 

 

ROTANIZI BASİTÇE BELİRLEYİN VE HAYALLERİNİZE DOĞRU UÇUN

Quick Shots özelliğini kullanarak sinematik video klipleri otomatik olarak çekebilirsiniz. Mavic Air 2, kusursuz uçuş deneyimi için sadece birkaç dokunuşla karmaşık bir hava rotasını bile hızlıca planlar. Ayrıca çekimlerinize hikaye şablonları, efekt, müzik ya da filtreler ekleyebilir ve doğruca sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

 

LİMİTSİZ VE ÖZGÜR

Fokustrack özelliği her durumda profesyonel çekimler yapmanıza olanak tanır. Bunun yanısıra Active track 3.0, spotlight 2.0 ve point of interest 3.0 modları, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanızı sağlar. 

 

Spotlight 2.0: 

Bu modu kullanırken kameranız nesneyi takip etmek için onu adeta kadrajın içine kilitler. Size ise sadece keyifle uçmak kalır…

 

Active track 3.0: 

Uçuş yaparken bulunduğunuz bölgenin coğrafi koşulları nedeniyle bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Active track teknolojisinin en son sürümü olan active track 3.0 özelliği engellerden kaçınırken nesneleri takip eder. Ayrıca daha iyi yol bulma ve kaybolan konuları daha hızlı ve daha doğru tahmin edebilme de bu teknolojinin en dikkat çekici özelliklerinden biridir. 

 

POI 3.0:

Özellikle düz yüzeylerdeki nesnelerin tanınmasını sağlayan bu teknoloji POI 2.0'ın yeteneklerini geliştirilmiş versiyonudur. POI 3.0, insanları, arabaları ya da tekneleri dinamik olarak takip edebilir.

 

OcuSync 2.0 İLE DAHA GÜVENLİ UÇUN 

OcuSync 2.0, 10 km'ye kadar video iletim mesafesine sahiptir. Aynı zamanda, doğrudan dronun kamerasından 1080p FHD çözünürlüklü canlı akış sağlayabilir. Daha fazla özgürlüğün ve netliğin tadını çıkarın. 

 

ÜSTÜN SİNYAL GÜCÜ İLE UÇUŞLAR   DAHA GÜVENLİ

Mavic Air 2, 2.4/5.8GHz çift frekanslı iletişimi destekler ve gerçek zamanlı olarak en düşük parazitli en iyi kanala otomatik olarak geçer. Bu özellik, uçağın zorlu ortamlarda parazit önleme yeteneğini önemli ölçüde geliştirerek uçuş güvenliğini artırır.

 

KESİNTİSİZ 34 DAKİKALIK UÇUŞUN KEYFİNİ ÇIKARIN  

Mavic Air 2, havada kalış süresini uzatmak için daha güçlü batarya kullanarak uçuş süresini arttırır. 34 dakikaya varan pil ömrü ve spor modunda maksimum 68 kph uçuş hızıyla  çekimler yapabilirsiniz.  

 

YARDIMCI IŞIKLAR SAYESİNDE HER ZAMAN GÖRÜNÜR OLUN

Mavic air 2 size ileri, geri ve aşağı olmak üzere 3 yönlü uçuş sağlar. Drone üzerinde yer alan yardımcı ışık ile görünürlük düzeyini arttırır ve ekstra güvenlik katmanı sınırların dışına çıkmanızı mümkün hale getirir.

 

VİDEO EDİTLEMEK ARTIK ÇOK KOLAY 

DJI Fly uygulaması, kusursuz videolar oluşturmayı her zamankinden daha kolay hale getiriyor. DJI Mimo uygulamasından düzenleme paketini entegre ederek saniyeler içinde profesyonel kompozisyonlar oluşturmak için manuel ayarlara, gelişmiş işlevlere ve sezgisel şablonlara erişim sağlar.

 

UZAKTAN KUMANDA İLE UÇUŞUNUZU DAHA RAHAT YÖNETİN 

DJI Mavic Air 2’nin yeni tasarlanan uzaktan kumandası 240 dakikalık etkileyici uzun bir pil ömrüne sahiptir. Ergonomik ve konforlu bir tutuşa sahip olan bu özel kumanda telefon tutucusu ile akıllı telefonların takılmasını hızlı ve kolay hale getirirken, entegre antenler kullanıcı deneyimini önemli ölçüde iyileştirir.

 

SINIRSIZ SEÇENEK DAHA İYİ GÖRÜNTÜ

Mavic Air 2, pozlamayı kontrol etmeye yardımcı olan ve daha yaratıcı seçenekler sunan iki ND filtre seti sunar. ND 16/64/256 seti, obtüratör hızını ayarlamak ve aşırı aydınlatma koşullarında yardımcı olurken, ND 4/8/32 seti, düşük ISO değerlerinde bile canlı görüntüler sağlar. 

 

KUTUNUN İÇİNDE NELER VAR?

1x Drone, 1x Kumanda, Akıllı Uçuş Bataryası, 1x Şarj cihazı, 1x AC Güç Kablosu, 6x Düşük Gürültülü Pervane (Çift), 1x RC Kablo (USB TİP C), 1x RC Kablosu (Işık Bağlantısı), 1x RC Kablo (Mikro- USB), 1x Gimbal Koruyucu, 1x Tip C Kablosu, 1x Yedek Kontrol Çift Çubuğu

 

GARANTİ SÜRESİ

DJI Drone, ilgili firmanın Türkiye distribütörü tarafından, 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.