Dji Osmo Pocket Gimbal

DJIOSMO-POCKET

Türkiye Yetkili Satıcısı

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap

2.739,00 TL 2.350,00 TL
%14İndirimli
12 X 217,59 taksit seçenekleri ile

1 saat 1 dakika İçinde sipariş verirseniz Bugün kargoda!

 

Dji Osmo Pocket Gimbal

 

OSMO Pocket İnanılmaz Ufak, Gerçekten sarsıntısız

Osmo Pocket, DJI'ın en ufak elde taşınabilir 3 eksenli sarsıntı önleyicisidir. Gerçek zamanlı olarak sizin hareketlerinize uyum sağlar, el ile çekmekte olduğunuz altın gün batımı ya da çocuğunuzun ilk adımlarını film benzeri sahnelere çevirir.

SMO Pocket Sınırsız Hayalgücü için Güçlü Araç

Osmo Pocket, hayatınıza dair bütün anlarınızı harika görsellere dönüştürür. Şaşırtıcı detaylı fotoğraflar, 1/2.3inch sensör 80° FOV ve F/2.0 lens açıklığı ile sağlanır. 4K 60fps videoları @100Mbps veri ve 12mp fotoğrafları ise 1.55 µm piksel ebatı ile her anı paylaşabilir kılar.

OSMO Pocket Universal Port

Osmo Pocket evrensel bağlantı yepyeni kreatif kapılar açar. Bu çok fonksiyonlu genişleme arayüzü, Osmo Pocket ile akıllı telefonunuza ve artmakta olan daha bir çok aksesuar ile kolaca bağlama imkanı tanır. Serbestçe ve istediğiniz şekilde kayıtlar alın.

OSMO Pocket FPV:

Aksiyonu kendi perspektifinizde yeniden oluşturun. FPV modu gimbalin yönelimini takip ederek yumuşak aksiyon çekimleri almanızı sağlar.

OSMO Pocket ActiveTrack:

ActiveTrack, tek bir tıkla nesneyi akıllıca takip eder. Selfie moduna geçtiğinizde otomatik olarak yüz takip modu (FaceTrack) aktif hale gelir. Her zaman ekranın ortasında olmanızı sağlar.

OSMO Pocket Motion Lapse:

Güzel bir bütün günü tek bir kayda sığdırmak için, Timelapse saatleri saniyelere sığdırır ve Motionlapse yumuşak kamera hareketleri ekleyerek dramatik efekler ekler.

OSMO Pocket NightShot:

NightShot: Osmo Pocket otomatik olarak düşük aydınlanmış ortamları tespit ederek ayarlarını değiştirir, sonuç daha aydınlık fotoğraflar. Ayrıca Tripod olmadan 2-3 saniyelik uzun pozlama çekimleri Pro Modunda kaydedebilirsiniz.

Mimo: Benim Zamanım

Osmo Pocket hikayesini anlatmak isteyen herkes için. Bu nedenle DJI Mimo'yu geliştirdi. Bu App ile hayal gücünüzü serbest bırakın, taslaklar, editleme araçları ve içerik paylaşan topluluk ile görsel hikaye anlatıcılığınıza ilham kazandırın.

OSMO Pocket Anlatmak İçin Yeni Bir Hikaye

Story modu, taslak, çekim desenleri ve kamera hareketleri kullanarak istediğiniz zaman profesyonel kalitede sonuçlara ulaşmak için size yardımcı olur. Özel tasarlanmış filtreler ve altyapı müziği ile eşsizce kayıtlarınızı tamamlayın. DJI Mimo, kaydetmenizde, editlemenizde ve paylaşmanızda eşsiz bir yol arkadaşı.

Aksesuar Montajı

Aksesuar montajı, Osmo Pocket’i aksiyon kamerası aksesuarlarıyla uyumlu hale getirir, böylece kask, sırt çantası veya bileğinize monte edildiğinde olduğu gibi macera çekimlerinizi yakalayabilirsiniz.

 

Kablosuz Modül

Kablosuz modül, Osmo Pocket ve akıllı telefonunuz arasında Wi-Fi ve / veya Bluetooth iletimini destekler, kamera beslemesine uzaktan erişim ve Osmo Pocket’in kontrolünü sağlar; yoğun bir şehir caddesinde bir Timelapse veya Motionlapse kurmak için mükemmeldir.

 

Kontrol Ünitesi Tekerleği

Tekerleğin hareketini kolayca ayarlayabilmenizi sağlayan hassas kontrol düğmesi tekerleğin (sağ-sol veya yukarı-aşağı) sorunsuz biçimde kontrol edilmesini sağlar. Tutamacı yeniden merkezleyin veya tutamaç üzerindeki özel düğmelerle kolayca selfie moduna geçin.

 

Genişleme Kiti

Genişletme kiti Aksesuar Montaj, Kablosuz Modül ve Kontrol Ünitesi içerir.

 

ND Filtreler Seti **

Osmo Pocket için özel olarak tasarlanmış olan ND filtreleri, sensöre giren ışık miktarını azaltmak için kameranın ön tarafına takılır. ND Filtre Seti çeşitli düzeylerde filtre koyuluğu sunar ve kameranın diyafram açıklığı, pozlama süresi ve sensör hassasiyet ayarları üzerinde daha fazla kontrol sağlar.

 

Su Geçirmez Kılıf **

Su Geçirmez Kılıf, gimbalı 60 metreye kadar derinlikte kullanmanızı sağlar.

 

Uzatma Çubuğu **

Uzatma Çubuğu, Lightning veya USB-C bağlantı noktasına takılır ve Osmo Pocket’e 31 inçlik erişim sağlar, bu da normalde zor veya imkansız olan yeni yaratıcı açıların dünyasını açar.

 

Şarj Çantası **

Bu çift amaçlı çanta, sadece taşıma sırasında Osmo Pocket’i korumakla kalmaz, aynı zamanda şarj eder. MicroSD kartınız ve ND filtreleriniz için özel bölümler eklendi, böylece Osmo Pocket’inizi hızlıca yakalayabilir ve bu anları ve maceraları yakalamaya hazır olduğunuzu bilirsiniz. 3,5 mm Adaptör ** – 3,5 mm Adaptör, ayrı bir cihaz kullanarak ses yakalamayı tercih ederseniz harici bir mikrofona bağlanmanızı sağlar.

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.