GoPro Hero7 Black Aksiyon Kamera

5GPR/CHDHX-701

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

GoPro Hero7 Black Aksiyon Kamera

 

GoPro Hero 7, sürükleyici ve son derece akıcı videolar kaydeden bir aksiyon kameradır. En zorlu doğa koşullarında bile muhteşem görüntüler kaydedebilen GoPro 7, HyperSmooth titreşim azaltma özelliği ile gimbal kullanımına ihtiyaç duymadan, stabil videolar kaydedebilir.

GoPro Hero 7’nin akıllı fotoğraf modu, en iyi ve en parlak görüntüleri otomatik olarak yakalar.

 

GoPro HERO7 Black Özellikleri

 

SuperPhoto
 

GoPro HERO7 Black, UHD 4K'ya kadar video çözünürlüklerini, Full HD yani 1080 pikselde ise 240 fps'ye (1 saniyede 240 resim) kadar ağır çekim ve süper ağır çekim videoları destekler. HDR destekli SuperPhoto özelliği ile de ışığın az olduğu ortamlarda da görüntüdeki bulanıklığı azaltmaya ve detayları dana net göstermeye yardımcı olur.

Saniyede 30 görüntüye kadar seri çekim yapabilen 12 MP çözünürlüğe sahip olan HERO7 Black Otomatik HDR özelliği sayesinde de fotoğrafların tonlamaları eşitlemeye yardımcı olurken detayların daha net görünmesini sağlar.

 

Dijital Lensler

Çekim yaparken en doğru kadrajı ayarlamanız için kameranızın üzerinden kolayca dijital lens seçimi yapabilirsiniz. Linear (Doğrusal), Wide (Panoromik) veya SuperView (manzara) lenslerinden çekimize en uygun olanı seçebilirsiniz.

 

Canlı Yayın

HERO7 Black ile sosyal medyada 720p canlı yayın yapabilirsiniz. Canlı yayın sırasında GoPro uygulamasını kullanarak HyperSmooth stabilizasyonundan yararlanabilirsiniz. Ayrıca canlı yayın için çektiğiniz videoları, SD karta kaydederek de kendinize bir arşiv oluşturabilirsiniz.

 

TimeWarp Videosu

Hareket halinde olsanız bile maksimum stabilizasyonlu time warp videolar çekebilirsiniz. Hareketlerinize, çekim alanının değişikliğine ve ışığı göre otomatik uyum sağlayan TimeWarp ile çekiminizi tek bir dokunuşla hızlandırabilir ve yine bir dokunuşla yavaşlatabilirsiniz.

 

10 Metreye Kadar Su Geçirmezlik

Ek bir ekipmana gerek duymadan sörf, şnorkel ve yüzme aktiviteleri için sporlar için uygun bir aksiyon kamera olan GoPro 7, 10 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Ayrıca satın alabileceğiniz ek ekipmanlarla su geçirmezlik özelliğini arttırmanız ve kameranızı daha derin suda kullanmanız da mümkündür.

 

Fotoğraf Zamanlayıcı

Zamanlayıcı özelliği sayesinde grup çekimlerinde ya da selfielerde herkes kareye girebilir.

 

Short Clips

15 veya 30 saniyelik video çekimi yapabilme özelliğine sahip olan GoPro7 ile sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak için en uygun kısa videolar çekebilirsiniz. Çektiğiniz videoları, GoPro uygulamasını kullanarak hızlıca akıllı telefonunuza aktarabilirsiniz.

 

Ses ile Kontrol

"GoPro”, “Take a photo” gibi 14 farklı ses komutu ile kullanılabilen GoPro 7 birçok farklı dilde söylenen komutları algılar. Ayıca dokunmatik ekran da kolay kullanım sağlar.

 

Gelişmiş Rüzgar Gürültüsü Azaltma

GoPro 7 aksiyon kamerası, ön mikrofon ve gelişmiş algoritması sayesinde rüzgar sesini filtreleyerek daha net ve daha temiz ses kalitesi sağlar.

 

Presets (Hazır Ayarlar)

HERO7 Siyah, kolay kullanım sağlamak için hazır video ayarlarına sahiptir. En sık kullandığınız özellikleri de kameranıza kısayol olarak ekleyebilir ve gerekli durumlarda tek bir hareketle istediğiniz modu açabilirsiniz.

 

8x Ağır Çekim

Hypersmooth stabilizasyonu ile birlikte 8 kat daha ağır çekim yapabilirsiniz.

 

GPS + Hareket Sensörleri

GPS özelliği sayesinde GoPro7 kaç metre yükseklikte olduğunuzu ve hızınızı tespit eder. GoPro uygulamasını kullanarak da videolarınıza GPS performans bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. 

 

GoPro Video & Fotoğraf Yedekleme

Kayıtlarınızı, GoPro 7’nin blueooth ve wireless bağlantı özelliklerini kullanarak yedekleyebilirsiniz. Ayrıca kutunun içinde yer alan USB-C kablo ile de verilerinizi bilgisayar ya da cloud hesaplarınıza aktarabilirsiniz.

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

GoPro Hero7 Black Aksiyon Kamera

Düz yüzey yapışkan bağlantı parçası

Eğimli yüzey (kask için) bağlantı parçası

Kelebek vida

Hızlı ayırma tokası

Şarj ve veri aktarma kablosu

USB-C Kablo (şarj etmek ve veri aktarımı sağlamak için)

Garanti belgesi

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.Benzer Ürünler