TÜM ÜRÜNLER


Go Pro ile Benzersiz Bir Deneyim

GoPro sarsıntısız çekimler için en ideal çekim keyfini sizlere sunuyor. Çok yönlü HERO kamera ile aksiyon çekimleriniz hiç olmadığı kadar iyi olacak. 4K çekimlerinizde en iyi deneyimi yakalamak için HERO 7 Silver ile tanışabilirsiniz. Aksesuarlar ve tamamlayıcı parçalar ile çekimlerinizi yeni bir seviyeye taşıyın.

Go Pro Nedir?

Go Pro en genel tanımıyla aksiyon kamerası olarak adlandırılmaktadır. Özellikle extreme sporları yaparken kullanılan bu mucizevi teknoloji, darbelere dayanıklı yapısı ile tüm dış ortam şartlarına meydan okumaktadır. Gelişen teknolojinin 2000’li yıllarında ortaya çıkan gopro, üstün fonskiyonelliği ile herkesin ilgi odağı olmayı başarmıştır. En sık tercih edilen teknoloji ürünlerinden biri olma sebebi ise sunduğu performans ve yüksek işlevselliğinden kaynaklanmaktadır. Özellikle su geçirmez formu sayesinde son derece konforlu ve uzun yıllar kullanım fırsatı sunmaktadır.

GoPro Aksiyon Kameraları Nerede Kullanılır?

GoPro , extreme sporlarıyla uğraşanlar için oldukça yüksek performanslı bir üründür. Dalış yaparken suyun derinliklerinde bile en güzel anlarınızı kaydedebilir, ölümsüzleştirebilirsiniz. Görüntü kalitesi açısından kusursuz bir fotoğraf-video çekimi gerçekleştiren Go Pro’lar, sörf yaparken de çekim yapabileceğiniz üstün teknoloji gücüne sahiptir. Sarsıntısız çekimlerin sırrı Go Pro, Desibela ayrıcalığıyla hizmetinize sunuluyor.

Go Pro Aksesuarları Nelerdir?

Go Pro , aksesuar ve ekipmanlarıyla üstün bir performans sergileme gücüne sahiptir. Dalış kamera kutusu, göğüs askısı ve tripod gibi aksesuarları son derece fonksiyonellik içermektedir. Aynı zamanda yapışkanlı, eğik ve düz bağlantı parçası ile şamandıralı tutacak gibi birçok farklı ürünle desteklenmektedir. Go Pro Hero 5-6-7 uyumlu bileklik ve silikon kılıfları, markamız farkıyla deneyimleyebilirsiniz. Go Pro SuperCharger tüm modellerle uyumlu çift çıkışlı şarj aletleri ile kesintisiz çekimin tadını çıkarabilirsiniz. Go Pro sele ve gidon borusu için bağlantı parçasına desibela.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Go Pro aksesuarları arasında yer alan bir diğer ekipman ise batarya ve uzatma koludur. Böylece hareketli çekimleri kesintisiz olarak gerçekleştirebilir, en ince noktasına kadar tüm detayları kusursuzca kaydedebilirsiniz. Akıllı kumanda, GoPro çantası ve spor kitine ulaşmanız yalnızca bir tık uzaklığınızda!

Go Pro Fiyatları

Hareketli -aksiyon çekimlerinin vazgeçilmez parçası olan Go Pro , aksesuarlarıyla birlikte son derece üstün bir işlevsellik sunmaktadır. Her biri farklı fonksiyon içerirken, yüksek kalite ve uzun yıllar kullanım avantajını beraberinde getirmektedir. Go Pro fiyatları , Desibela’nın müşteri odaklı uygun fiyat stratejisiyle şekillenmektedir. Siz de kusursuz ve sarsıntısız çekimler için rotanızı Desibela’ya çevirebilirsiniz. En özel anlarınızı üstün görüntü kalitesiyle ölümsüzleştirirken, ihtiyacınız olan aksiyon kameralarına sayfamızdan hızlıca ulaşabilirsiniz.

GoPro Modelleri Hangileri?
  • Go Pro Hero Max 360
  • Go Pro Hero 8