Instax Wide Link Gri Akıllı Telefon Yazıcısı

FOTSI00159
5,0 (1)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

4.999,00 TL 4.799,00 TL
%4İndirimli
12 X 470,49 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz Pazartesi kargoya verilecektir !

 

Instax Wide Link Gri Akıllı Telefon Yazıcısı

 

Instax’ın en geniş fotoğraf yazıcısı ile tanışmaya hazır mısın? Akıllı telefonun ile çektiğin tüm fotoğrafları, instax Wide Link ile geniş formatta yazdırabilirsin.

Geniş baskı özelliği sayesinde kadraja artık çok daha fazla şeyi dâhil edebilirsin! 

 

QR Kod ile Birçok Şey Yapabilirsin

Fotoğrafına QR kod ekleyerek konum, adres ya da web sitesi bilgisi ekleyebilirsin. Bir ses kaydını kare koda dönüştürüp fotoğraf baskısı almadan hemen önce fotoğrafına yerleştirebilirsin. 

Gizli mesaj QR Modu’na, görünmez bir kalem ile gizli mesajlar yazabilirsin. Bu özelliği bir yemek fotoğrafına detaylı tarif eklemek ya da söylemesi zor duygularını da gizli mesaj ile sevdiklerine anlatabilmek için kullanabilirsin

 

Videodan Fotoğraf Baskısı Alabilirsin

Videolar bazen en güzel fotoğrafları içinde saklar. En sevdiğin videolardan en güzel kareleri seçerek instax Link Wide Yazıcı ile yazdırabilirsin. Ayrıca fotoğrafı bastırmadan önce uygulamadan filtre, çıkartma gibi eklemeler de yapabilirsin. Fotoğraflarının renk tonlarını değiştirmek istersen instax Rich ve instax Natural renk tonları arasından istediğini seçebilirsin. 

 

Aynı Fotoğraf Tek Bir Hareketle Yeniden Yazdırabilirsin

Instax Link Wide ile aynı fotoğrafı birden fazla kez yazdırmak sandığından çok daha kolay! Son yazdırdığın fotoğrafın çoklu baskısını almak istediğinde yazıcını aşağı doğru ters çevir ve düğmeye bas, fotoğrafın saniyeler içinde çıkmış olacak!

Tüm bunların yanı sıra, eğer FUJIFILM X-S10 kameraya sahipsen de fotoğrafını doğrudan link wide yazıcı ile yazdırabilirsin.

 

Kolaj Baskılar Yapabilirsin

En sevdiğin fotoğraf birden çoksa ve sen hiçbirinden vazgeçemiyorsan, kolaj baskı modu tam sana göre olmalı! Bu mod ile bir fotoğraf karesinde, birden fazla fotoğrafı bir araya getirebilirsin.

 

Çiz, Düzenle ve Yazdır

Yaratıcılığını ortaya çıkartmak için çizimlerini ya da yazdığın metinleri uygulamaya yükle, kes ve fotoğrafına ekleyerek yazdır. Bu özelliği çok seveceksin!

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Instax Wide Link Gri Akıllı Telefon Yazıcısı

USB Şarj Kablosu

Stand

Bilek askısı

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı uygun biçimde açınız ve saklayınız.

 


Benzer Ürünler