Jabra Elite 65t Gold True Wireless Bluetooth Stereo Kulak İçi Kulaklık

100-99000001-60
Yorum (0) | Yorum Yap

899,00 TL 599,00 TL
%33İndirimli
12 X 55,46 taksit seçenekleri ile

 Siparişiniz Pazartesi Kargoya Verilecektir!

 

Jabra Elite 65t Gold True Wireless Bluetooth Stereo Kulak İçi Kulaklık

 

Jabra Elite 65t True Wireless Bluetooth Kulaklık ile en iyi arama ve ses kalitesini elde edin.

Jabra Elite 65t Bluetooth Kulaklık, dörtlü mikrofon teknolojisine sahiptir. Bu özelliği sayesinde çevredeki gürültüleri azaltarak gerek telefon görüşmelerinizde gerekse de müzik dinlerken daha net ses duyumu sunar.

Jabra Elite 65t Kulaklık, IP55 su geçirmezlik sertifikasına sahiptir. Böylece spor yaparken kulaklığınız ter ya da su gibi sıvılardan etkilenmez.

Kulaklığın güçlü bataryası, size 5 saat kesintisiz kullanım sunar. Şarjınız bittiğinde ise kulaklığınızı sadece 15 dakika şarj ederek 1 saat daha kullanım süresi kazanabilirsiniz. Ayrıca kulaklığınızın şarj edebilir taşıma çantasını kullanarak 5 saatlik kullanım süresini 15 saate çıkartmanız da mümkündür.

Müzik dinlerken gelen çağrılarınıza da hızlıca yanıt verebilir, arama yapabilir ve görüşmeniz bittikten sonra müzik dinlemeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Elite 65t’nin çevrenizdeki sesleri filtreleyen HearThrough özelliği sayesinde, tek bir düğmeye basarak çevrenizde olup bitenleri daha iyi duyabilirsiniz. Bu özellik koşu gibi açık alanlarda yapılan sporlarda güvenli ortam oluşturur.

Jabra Sound+ uygulaması ile uyumlu olarak çalışabilen Elite 65t kulaklık, Amazon Alexa, Siri veya Google Assistant gibi sesli asistanlara da kolayca bağlanır.  

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. (Kulaklığın su ve toz nedeniyle oluşabilecek hasarlarda garanti kapsamında sayılabilmesi için uygulama üzerinden kayıt yapılmalıdır.)

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak için ambalajı atmayınız.Benzer Ürünler