Jabra: Geliştirilmiş ses kalitesi ve çok daha fazlası

Jabra: Geliştirilmiş ses kalitesi ve çok daha fazlası

Jabra, kullanıcılarına sınıfının en iyi sesli iletişim çözümlerini tasarlayarak daha gelişmiş bir kullanım sağlayan ürünler sunar. Telefon görüşmelerinde ya da müzik dinlerken kulaklığınızın entegre çözümleri size eşsiz deneyimler yaşatır. Ürettiği ürünlerin işlevselliği kadar formuna da son derece önem veren ve bu iki özelliğin mutlaka birbirini tamamlaması gerektiğine inanan Jabra, tasarımlarını yaparken ihtiyaçlarınızı ve kullanım şekillerinizi her zaman göz önünde bulundurur.

Jabra'nın geliştirdiği kulaklıklar sporda, yolda, ofiste, açık alanda ve aklınıza gelebilecek daha birçok mekânda kullanım için ideal birer ses çözümüdür. İhtiyacınız ne olursa olsun, size uygun birinci sınıf ürünlere Jabra kalitesi ile ulaşmak bir tık ötenizde duruyor.

Yüzlerce saatlik araştırmalar sonucunda her ürününü titizlikle meydana getiren Jabra, bu sayede piyasada yer alan diğer mikrofonlu kulaklık ve hoparlörlerden daha akıllı ve daha fazla özellik ile donatılmış ürünleri kullanıcı ile buluşturur. Bu özellik Jabra'nın, yeni ses teknolojilerini ve inovasyonlarını ilk sunan marka olmasının da en temel nedenidir. Neredeyse 150 yıla yakın bir geçmişi olan GN Group'un bir parçası olan Jabra kulaklık, mikrofonlu profesyonel kulaklık ve işitme cihazı ürünlerini tek çatı altında sunan tek markadır. Yüzlerce ürün çeşidini kullanıcılarına sunan markanın gerek kulaklık gerekse de işitme cihazı üretiminde tek bir ortak amacı var: Hayatın ses kalitesini bir üst seviyeye taşımak…

Hep daha ileri

Hep daha ileri

Jabra, kablosuz kulak içi kulaklıklar tasarımları ile hareket özgürlüğünü zirveye taşıyan, arka plandaki istenmeyen gürültüleri filtreleyen, konuştuğunuz kişilerin sizi kristal berraklığında duymasını sağlayan ve tüm bunlar sayesinde performansınızı her daim çok daha yukarıya taşımaya yardımcı olacak birinci sınıf kondisyon izleme çözümleri sunar.
 
Ürettiği her bir ürün ile daha iyi duymanızda, daha fazlasını yapmanızda ve performansınızı en üst seviyeye taşımanızda size destek sağlar. Eğer sizin tercihiniz de Jabra ise piyasanın en iyi ürünlerinden birine sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Çünkü Jabra ürünlerinin tümü bu amaçla geliştirildi…
Öncü ruhu ile kendi sınırlarını aşan marka: GN Group

Öncü ruhu ile kendi sınırlarını aşan marka: GN Group

GN Group sahip olduğu öncü ruhu kendi sınırlarını dâhi aşabilmesine yardımcı oluyor. Jabra'nın, dünyanın ilk Bluetooth® destekli mikrofonlu kulaklığını, dünyanın ilk ultra gürültü önleyici mikrofonunu ve dünyanın ilk tümleşik nabız ölçerli spor kulaklığını üreten marka olması öncü ruhunu katarak yaptığı tasarımlar, buna sadece birer örnektir…

GN Group öncü ruhunu paylaşmakla kalmıyor, bilgi birikimini ve uzmanlığını da tüm cömertliği ile gözler önüne seriyor. Marka; kardeş markası ReSound ile yürüttüğümüz yakın iş birliği sayesinde ses teknolojilerinde rakipsiz bir yeterliliğe sahip.

Dünyanın önde gelen işitme cihazı uzmanlarından olan ReSound, tasarımları ve üstün teknolojileri sayesinde ileri derecede işitme kaybı yaşayan insanları, sevdikleri seslere yaklaştırıyor. ReSound'un son derece güçlü ve bir o kadar da mütevazi ve akıllı işitme cihazları, içerisine entegre edilmiş uygulamaları yardımıyla kontrol edilebiliyor. Bu sayede, işitme cihazı istenildiğinde bir stereo kulaklığa dönüştürülerek, doğal ve kişiselleştirilmiş bir işitme deneyimi sağlanabiliyor.

'Ses bilimini bizim gibi anlayan başka kimse yok' ilkesi ile tüm gücünü en iddialı şekilde ortaya koyan marka ile hayatın seslerini hep birlikte çok daha güzelleştirmeye var mısınız?