Jabra Elite Active 65t Cooper Siyah Wireless Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

100-99010000-60
Yorum (0) | Yorum Yap

1.099,00 TL 979,00 TL
%11İndirimli
12 X 90,65 taksit seçenekleri ile


 

Jabra Elite Active 65t Cooper Siyah Wireless Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

 

Jabra Elite Active 65t True Wireless Lacivert Bluetooth Kulak İçi Kulaklık, siz hareket ederken kulağınızdan düşmeyen bir tasarıma sahiptir.

Özellikle de aktif yaşam tarzı tutkunlarının severek kullandığı Elite Active 65t, suya karşı IP56 sınıfında korumaya sahiptir. Bu koruma kulaklığınızı ter ile toz gibi dış etkenler nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı korumaya yardımcı olur. Active 65t kulak içi kulaklıklarınız, gün boyunca aktivitelerinizde size daha iyi bir spor, müzik ve arama deneyimi sunar.

Jabra Elite Active 65t’nin sadece tek bir şarjla 5 saate kadar kullanım sağlayan bataryası ile spor yaparken de antrenmanlarınıza ara vermeden müziğinizi dinleyin. Üstelik şarjınız bittiğinde dâhi kulaklığınızı 15 dakika şarj ederek 1 saat daha kullanım süresi kazanabilirsiniz.

Ayrıca kulaklığınızın şarj edebilir taşıma çantasını kullanarak 5 saatlik kullanım süresini 15 saate çıkartmanız da mümkün…

Müzik dinlerken gelen çağrılarınıza da hızlıca yanıt verebilir, arama yapabilir ve görüşmeniz bittikten sonra müziği kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Elite Active 65t’nin çevrenizdeki sesleri filtreleyen HearThrough özelliği sayesinde, tek bir düğmeye basarak çevrenizde olup bitenleri daha iyi duyabilirsiniz. Bu özellik koşu gibi açık alanlarda yapılan sporlarda güvenli ortam oluşturur.

EarGels ile mükemmel uyumu sağlamak için kutunun içinde yer alan 3 farklı boydan sizin için en uygun olanı seçin ve her ortamda sesi harika biçimde duyun.

Kulaklığınızın entegre hareket sensörü ile egzersizlerinizi optimize edin, kondisyonunuzu ve performansınızı izleyin.

Kulaklığın üzerinde yer alan dokunmatik kontrol tuşlarını kullanarak çağrılarınızı ve müziğinizi yönetebilir, sesli asistana erişebilir ve HearThrough özelliğini aktif ya da pasif hale getirebilirsiniz.

Jabra Elite 65t’nin sesli asistan desteği ile günlük yaşamınız çok daha kolay bir hal alacak. Kulaklığın üzerinde yer alan tek bir düğme ile Amazon Alexa, Siri veya Google Assistant’a erişebilirsiniz. Online asistanınıza vereceğiniz sesli komutlar ile kolayca randevu oluşturabilir, yakınınızdaki etkinlikleri öğrenebilir, mesajlarınızı okutabilir ve daha sayısız şeyi yapabilirsiniz.

App Store ve Google Play Store’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz Jabra Sound+ uygulaması ile kulaklığınızı özelleştirebilir ve kendi kişisel kulaklığınızı oluşturabilirsiniz. Uygulama üzerinden sesli asistanınızı seçin, müzik profillerini kişiselleştirin ve çevrenizdeki gürültünün ne kadarını duymak istediğinizi kendiniz ayarlayın. Kulaklığınızdan optimum düzeyde faydalanmak için, uygulama içindeki basit göstergeden faydalanın. Gösterge üzerinden batarya kullanımınızı izleyin ve/veya kulaklık yazılım ve cihaz güncelleştirmelerini yükleyin... Üstelik tüm bunları yaparken bir bilgisayara bağlanmanıza gerek yok…

Bluetooth 5.0 versiyonu size her zaman güvenilir bağlantı sağlar. 3. nesil gerçek kablosuz teknolojisi ile ses kesilmelerini dert etmeden arama yapmanızı ve müzik dinlemenizi sağlayan bağlantı gücünden siz de faydalanın.

 

Jabra Elite Active 65t Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Özellikleri

 

Frekans aralığı: 20 Hz - 20 kHz

Bluetooth standardı: Bluetooth 5.0

Kablosuz erişim mesafesi: 10 metreye kadar

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Jabra Elite Active 65t True Wireless Lacivert Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

USB-C kablosu

Şarj edebilme özellikli taşıma çantası

3 çift kulaklık silikonu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. (IP56 koruma dereceli su geçirmez tasarım ve su ve toz nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garanti-uygulama üzerinden kayıt yapılmalıdır.)

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.Benzer Ürünler