Jabra Elite Active 65t True Wireless Titanyum Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

100-99010002-60
Yorum (0) | Yorum Yap

1.099,00 TL 989,10 TL
%10İndirimli
9 X 117,86 taksit seçenekleri ile


 

Jabra Elite Active 65t True Wireless Titanyum Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

 

Jabra Elite Active 65t True Wireless Titanyum Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık, siz hareket ederken dâhi kulağınızdan düşmeyen bir tasarıma sahiptir.

Özellikle de aktif yaşam tarzı tutkunlarının severek kullandığı Elite Active 65t, suya karşı IP56 sınıfında korumaya sahiptir. Bu koruma kulaklığınızı ter ile toz gibi dış etkenler nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı korumaya yardımcı olur. Active 65t kulak içi kulaklıklarınız, gün boyunca aktivitelerinizde size daha iyi bir spor, müzik ve arama deneyimi sunar.

Jabra Elite Active 65t’nin sadece tek bir şarjla 5 saate kadar kullanım sağlayan bataryası ile spor yaparken de antrenmanlarınıza ara vermeden müziğinizi dinleyin. Üstelik şarjınız bittiğinde kulaklığınızı 15 dakika şarj ederek 1 saat daha kullanım süresi kazanabilirsiniz.

Ayrıca kulaklığınızın şarj edebilir taşıma çantasını kullanarak 5 saatlik kullanım süresini 15 saate çıkartmanız da mümkün…

Müzik dinlerken gelen çağrılarınıza da hızlıca yanıt verebilir, arama yapabilir ve görüşmeniz bittikten sonra müziği kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Elite Active 65t’nin çevrenizdeki sesleri filtreleyen HearThrough özelliği sayesinde, tek bir düğmeye basarak çevrenizde olup bitenleri daha iyi duyabilirsiniz. Bu özellik koşu gibi açık alanlarda yapılan sporlarda güvenli ortam oluşturur.

EarGels ile mükemmel uyumu sağlamak için kutunun içinde yer alan 3 farklı boydan sizin için en uygun olanı seçin ve her ortamda sesi harika biçimde duyun.

Kulaklığınızın entegre hareket sensörü ile egzersizlerinizi optimize edin, kondisyonunuzu ve performansınızı izleyin.

Kulaklığın üzerinde yer alan dokunmatik kontrol tuşlarını kullanarak çağrılarınızı ve müziğinizi yönetebilir, sesli asistana erişebilir ve HearThrough özelliğini aktif ya da pasif hale getirebilirsiniz.

Jabra Elite 65t’nin sesli asistan desteği ile günlük yaşamınız çok daha kolay bir hal alacak. Kulaklığın üzerinde yer alan tek bir düğme ile Amazon Alexa, Siri veya Google Assistant’a erişebilirsiniz. Online asistanınıza vereceğiniz sesli komutlar ile kolayca randevu oluşturabilir, yakınınızdaki etkinlikleri öğrenebilir, mesajlarınızı okutabilir ve daha sayısız şeyi yapabilirsiniz.

App Store ve Google Play Store’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz Jabra Sound+ uygulaması ile kulaklığınızı özelleştirebilir ve kendi kişisel kulaklığınızı oluşturabilirsiniz. Uygulama üzerinden sesli asistanınızı seçin, müzik profillerini kişiselleştirin ve çevrenizdeki gürültünün ne kadarını duymak istediğinizi kendiniz ayarlayın. Kulaklığınızdan optimum düzeyde faydalanmak için, uygulama içindeki basit göstergeden faydalanın. Gösterge üzerinden batarya kullanımınızı izleyin ve/veya kulaklık yazılım ve cihaz güncelleştirmelerini yükleyin... Üstelik tüm bunları yaparken bir bilgisayara bağlanmanıza gerek yok…

Bluetooth 5.0 versiyonu size her zaman güvenilir bağlantı sağlar. 3. nesil gerçek kablosuz teknolojisi ile ses kesilmelerini dert etmeden arama yapmanızı ve müzik dinlemenizi sağlayan bağlantı gücünden siz de faydalanın.

 

Jabra Elite Active 65t Bluetooth Kulak İçi Kulaklık Özellikleri

 

Ses Özellikleri

Mikrofon konsepti: 4 x MEMS

Rüzgâr gürültüsü koruması: Evet, 4 mikrofonlu sistem + akustik açık bölmeli tasarım

Ortam gürültüsü azaltma: Evet, 4 mikrofonlu sistem

Mikrofon frekans aralığı: 100 Hz - 10 kHz

Mikrofon duyarlılığı: -38 dBV/Pa

Hoparlör ebatları: 6,0 × 5,1 mm

Hoparlör frekans aralığı: 20 Hz - 20 kHz

Ses codec’i: AAC (Gelişmiş Ses Kodlama)

 

Şarj Özellikleri

Konuşma süresi: 5 saate kadar batarya süresi, şarj birimi ile 15 saate kadar

Şarj süresi: Orijinal USB duvar şarj cihazı ile 2 saat (500 mA)

Hızlı şarj: 15 dk. hızlı şarj, 1,5 saat batarya süresi sağlar.

 

Kontrol ve Bağlantı Özellikleri

Bluetooth standardı: Bluetooth 5.0

Kablosuz erişim mesafesi: 33 fit / 10 metreye kadar

Bluetooth eşleştirme listesi: 8 cihaza kadar

Çoklu bağlantı: Aynı anda 2 cihaza bağlanabilir

Çok fonksiyonlu düğme: Açma/kapama (basılı tutun), müzik çalma/duraklatma, arama cevaplama/sonlandırma, Bluetooth ile eşleştirme (basılı tutun)

İvmeölçer: Entegre hareket sensörü ile kondisyonunuzu ve performansınızı izleyin

 

Uyum ve Konfor

Kulaklığın tasarımı: Kulak içi

EarGel: 3 çift silikon EarGel

Otomatik açılma: Kulaklıklar şarj biriminden alındığı zaman

Otomatik duraklatma: Bir kulaklık kulaktan çıkarıldığı zaman

Tere ve toza karşı dayanıklılık: Evet, IP56

Çalışma Sıcaklığı: -10 °C ila + 55 °C (14 °F ila 131 °F)

 

Boyut

Ambalajın ebatları (U x G x Y): 12,5 x 5,5 x 18,65 cm

Kulaklığın ağırlığı: Sağ kulaklık: 6,5 g - Sol kulaklık: 5,8 g - Şarj birimi: 67 g

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Jabra Elite Active 65t True Wireless Titanyum Siyah Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

USB-C kablosu

Şarj edebilme özellikli taşıma çantası

3 çift kulaklık silikonu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. (IP56 koruma dereceli su geçirmez tasarım ve su ve toz nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı 2 yıl garanti-uygulama üzerinden kayıt yapılmalıdır.)

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.Benzer Ürünler