Banner

Akıllı Işıkları Akıllı Aksesuarlar ile Kontrol Edin

Philips Hue Akıllı Ev Aydınlatma Sistemi’nizi, akıllı aksesuarlar ile kontrol edin. Kablolar olmadan, kurulum ya da tesisat gerektirmeden akıllı aksesuarlarınızı basitçe kurabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun şekilde aksesuarlarınızı özelleştirebilirsiniz. 

Aksesuarları evinizin dilediğiniz bölümlerine yerleştirin ve sadece ilk kurulumda Hue uygulaması ile eşleştirin. Artık, siz evin hangi bölgesinde olursanız olun, akıllı telefonunuz yanınızda yokken bile ışıkları yönetebilirsiniz.
Philips Hue 1

 

 

Kişiselleştirilmiş Ev Otomasyonu


 


 

 

Güvenlik, Uyku Yardımcısı ve Çok Daha Fazlası


Philips Hue 3

 

 

 

Philips Hue Akıllı Ampulünü Seç 

 

Modunuza Uygun Işık Profilleri


3lü görsel

Philips Hue Play Nedir?

Philips tarafından geliştirilen özel ve yenilikçi bir çözüm olarak dikkat çeken Philips Hue Play , oyun oynamayı ya da film izlemeyi sevenlere çok farklı bir aydınlatma imkanı sunuyor. Multimedya içeriği ile benzer renkleri yansıtan ve böylece odaya farklı bir hava katmanı başaran Philips Hue Play , kolay kurulumu ile birlikte farklı oyun deneyimi sunmayı hedefliyor.

 

Philips Hue Kaç Watt?

Genellikle 9,5 watt olarak gelen Philips Hue modellerinde, tek bir ürün ile 25000 saate kadar verim alabilmek mümkün. Philips tarafından özel olarak üretilen ve yıllardan beri markanın sektörde elde ettiği deneyimler ile geliştirilmiş olan Philips Hue modelleri aydınlatma konusunda son derece yenilikçi bir çözüm sunarken aynı zamanda aydınlatmada yeni bir deneyim yaşamanızı hedefliyor. Philips Hue bloom gibi farklı seçenekleri değerlendirebileceğiniz marka, farklı ihtiyaçlarda da uygun çözümler sunuyor. Özellikle Philips Hue Go gibi seçenekler, markanın ön plana çıkan ürünleri arasında yer alıyor.

 

Philips Hue LED Şerit Nasıl Kullanılır?

Tekli ampuller, telefon üzerinden kontrol imkanı, LED kullanmak isteyenlere yönelik Philips Hue LED şeritler geliştirilmiş durumda. Özel bir uygulama üzerinden kontrol edebilen bu LED şeritler sayesinde ortamlarınızı rengarenk hale getirebilirsiniz.

 

Philips Hue Signe Nedir?

Philips Hue play gibi farklı serilerle Aydınlatma konusunda tüm çözümleri sunmayı başaran Philips, Philips Hue Signe servisi ile birlikte zemin ışığı konusunda da destek sağlıyor. Kolay akıllı aydınlatma fırsatı sunan bu çözümlerde, üstelik farklı mod seçenekleri ile ortamın farklı renklerde aydınlatılması da mümkün. Portatif bir yapıya sahip olan Philips Hue Signe, Bluetooth uygulaması ile evlerde doğru bir aydınlatma yapılmasına imkan sağlıyor. Üstelik bridge ile akıllı ışık özelliklerinin tamamına erişmenize imkan sağlayan Philips Hue Signe , tercih ettiğiniz aydınlatma ürünü ne olursa olsun serisi ile en uygun ve beklentileri karşılayacak bir çözüm sunmayı başarıyor.

 

Philips Hue LED Nerede Satılır?

Philips Hue bloom, Philips Hue Go ve Philips Hue LED gibi birbirinden farklı modelleri tek bir sayfada incelemek ve uygun fiyatlar ile satın almak isteyenler sayfamızı ziyaret edebilir. Akıllı başlangıç setlerinden, özel serilerine kadar birbirinden farklı tüm seçenekleri değerlendirebileceğiniz Desibela, üstelik uygun fiyatlarıyla alışveriş yapmanızı cazip hale getiriyor.