Philips Hue GO

915004576701

Türkiye Yetkili Satıcısı

Yorum (0) | Yorum Yap 

Philips Hue GO Masa Lambası

 

Philips Hue GO taşınabilir şarjlı bir masa lambasıdır. Hem elektrik bağlantısı ile çalışan hem de dahili şarj edilebilir pili sayesinde taşınabilir özelliğe sahip olan Philips Hue GO akıllı masa lambası, tek bir şarj ile 3 saatlik kullanım sağlar.

Hue Go Masa Lambası, sıcaktan soğuğa beyaz ışığın 50.000 tonunu ve 16 milyonun üzerinde renkli ışığı tek bir ürün ile sunar. Bu sayede odanıza istediğiniz ortam rengini kolayca ekleyebilirsiniz.

Philips Hue Go, Hue uygulaması, Hue Bridge ve üzerindeki kontrol düğmesi ile kontrol edilebilir. Masa lambasının fonksiyonel sıcak beyaz ışık, gün ışığı ve özel anlarınıza uygun 5 adet doğal dinamik ışık efekti olmak üzere 7 farklı ışık modu bulunur.

HUE serisinde yer alan tüm aydınlatma ürünleri, HUE uygulamasına ve HUE Brigde cihazına bağlanabilir.

Philips Hue GO masa lambası, özel anlarınızda mükemmel aydınlatmalar oluşturmanız için Cozy Candle, Sunday Coffee, Meditation, Enchanted Forest ve Night Adventure gibi dinamik efektlerine sahiptir.

Hue Go masa lambasının arkasında yer alan düğme ile ışık ayarlarını kolayca değiştirebilirsiniz. Bu düğme Read, Relax, Concentrate ve Energize de dâhil olmak üzere, masa lambasına entegre olan dinamik aydınlatma efektlerini kullanmanızı sağlar. Philips HUE ailesinin tüm ürünleri ile ışığı günlük ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz.

HUE ailesinin bu özelliği hayatınızı birçok anlamda kolaylaştırır. Örneğin; odanızın ışıklarının otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilir, sabahları çok erken saatlerde uyanıyor olsanız dâhi HUE ampulünüzün odanızı yavaş yavaş aydınlatarak, odanızda gün doğuşunu taklit etmesini sağlayabilirsiniz. HUE uygulamasını kullanarak siz evde yokken bile evdeymişsiniz gibi ışıkları kolayca kontrol edebilir ve daha birçok sınırsız özelliği kullanabilirsiniz.

Işıklarınızı, sesinizle de kontrol edebilirsiniz. Hue Go masa lambası, Google Nest ya da Amazon Echo cihazı ile eşleştirdiğinizde, Amazon Alexa ve Google Assistant gibi sesli asistanlarla uyumlu şekilde çalışır. 

 

*Bu ürün Philips HUE uygulamaları ve Philips HUE aksesuarları ile uyumludur. Ürünün tüm özelliklerini eksiksiz olarak kullanabilmek için HUE Brigde gereklidir. Philips HUE serisinin beyni olarak nitelendirilen HUE Bridge ayrı olarak satın alınmalıdır.

 

Philips Hue GO Teknik Özellikleri

 

Kullanım ömrü: 20.000 saat

Toplam lümen çıkışı: 300 lm

Şebeke elektriği: 50-60 Hz

IP koruma sınıfı kodu: IP20

Değiştirilebilen ampul: Hayır

Dimerlenebilme: Evet

Boyutlar: 1,13 cm (Y) x 21 cm (U) x 20,9 cm (G)

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.