Sennheiser GSP 300 Siyah-Mavi Oyuncu Kulaklığı

SK-507079
5,0 (0)

Favorilere Eklendi

Favorilerime Git


  Tükendi!  

 

Sennheiser GSP 300 Siyah-Mavi Oyuncu Kulaklığı

 

Sennheiser GSP 300 Siyah-Mavi Oyuncu Kulaklığı, oyunu profesyonelce oynamak için tasarlandı.  

Profesyonel oyun severler ve oyun dünyasında profesyonelliği kendisine hedef olarak seçenler bu dünyada rekabetin hangi seviyelere tırmandığını çok iyi bilirler. Bu nedenle oyuncu kulaklığı seçerken de birçok can alıcı kriterin bir arada toplandığı ürünleri seçmek isterler.

Sennheiser GSP 300 gaming kulaklığın arttırılmış bas frekansları, oyunun heyecanını maksimuma çıkartır ve oyun deneyiminizi üst noktaya taşır. Bu sayede gerçekçi ses ve çevresel ses karakteri ile oyunlarınızı gerçeklikten ayrılamayacak bir seviyeye taşıyarak size kendinizi oyunun içinde gibi hissettirir. Üstelik bu özellik kulaklığınızla her detayı net biçimde duymanız ve hızla tepki vermeniz anlamına da gelir.

Sennheiser GSP 300 Oyuncu Kulaklığı da ergonomik tasarımı, ayarlanabilir kafa bandı sayesinde hareket özgürlüğü sağlayarak oyun deneyimini mükemmel hale getirir. Yeni geliştirilen kapalı kapsül GSP 300, sizi oyun dünyasının derinliklerine götürür. Kulaklığınızın XL hafızalı köpük dolgulu kulak yastıkları oyun oynarken yüksek konfor sağlar.

Sennheiser Gaming Kulaklık GSP 300, inovatif kafa bandı ile kulaklığın kafaya uyguladığı baskı kuvvetinin rahatça ayarlanmasını sağlar. Kafa bandı barındırdığı ikili metal menteşeler ile surat şekli ve kafa yapısına göre farklılaşmış bir konfor sunar.

GSP 300’ün havacılık sektöründe kullanılan kulaklıklardan ilham alınarak geliştirilen bölümlü kafa bandı ile kulaklığın kafanıza uyguladığı baskı azaltılır. Bu da uzun oyun seanslarında üstün ergonomi sağlar.

Sennheiser Gamer Kulaklık gürültü önleme özelliği sayesinde kristal netliğinde ses sunarak oyun sırasında iletişimi çok daha anlaşılır ve net hale getirir.

Kulaklığınızın dahili mikrofonunu dilediğiniz gibi bükerek istediğiniz konuma kolayca getirebilir ve yuları kaldırarak ‘Mute’ yani sessiz konuma da getirebilirsiniz.

Çoklu platform özgürlüğü sunan Sennheiser GSP 300 oyuncu kulaklığı size birden çok kablo ile gelir. Böylece kulaklığınızın, PC, Mac ve oyun konsolları için uygun olan kablosunu seçerek oyuna hızlıca başlayabilirsiniz. (Belirli Xbox One kontrol kolları ayrıca satılan özel Xbox One Stereo adaptörünü gerektirmektedir.)

 

Sennheiser GSP 300 Profesyonel Oyuncu Kulaklığı Özellikleri

 

Renk: Siyah / Mavi

Takma Şekli: Kafa Üstü

Kapsül Tipi: Kulak Çevreleyen

Sürücü ve Kulaklık Tipi: Dinamik Sürücü / Kapalı Kulaklık

Uyumluluk: PC, Mac, Konsollar

Empedans: 19 Ohm

Frekans Aralığı (Hoparlör): 15 Hz - 26.000 Hz

Frekans Aralığı (Mikrofon): 10 Hz - 15.000 Hz

Ses Şiddet Seviyesi (SPL): 113 dB

Bağlantı Tipi: 2 x 3.5 mm / 1 x 3.5 mm (PCV 05 Combo Adaptor)

Kablo Uzunluğu: 2 m

Mikrofon Ses Alım Yapısı: Gürültü Engelleyici

Mikrofon Hassasiyeti: - 41 dBV/PA

 

Kutunun İçinde Neler Var?

 

Sennheiser GSP 300 Siyah-Mavi Oyuncu Kulaklığı

1 adet GSA 505 PC Kablosu

1 Adet GSA 506 Konsol Kablosu

 

Garanti Süresi

 

Ürün orijinal kutusunda olup Türkiye Distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir.

Ürün iadelerinde sorun yaşamamak ambalajı atmayınız.