Sennheiser

Sennheiser , 1945 yılında Laboratorium Wennebostel adı ile kurulup, 1958 yılında adını Sennheiser olarak değiştiren ve ses ürünleri üreten bir Alman markasıdır.  Son derece geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, özellikle Hifi kulaklık modelleri ile kullanıcının dikkatini üzerine çekmektedir. Marka, kullanıcısına hem dayanıklı hem de şık tasarımlı ürünler sunar. Bu sayede her kullanıcı ihtiyaç duyduğu ürünü kolaylıkla bulabilir. Dayanıklı ve şık tasarımlarının yanı sıra son derece kompakt yapıları ile her zaman kolayca yanınızda taşıyabileceğiniz ürünler tasarlayan marka, bu özellikleri sayesinde uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir.

Markanın kulaklık modelleri, telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazlarla uyumludur. Örneğin, mikrofonlu modeller, telefon görüşmeleri yaparken de büyük konfor sunar. Kulaklık modelleri kullanım şekline göre kulak üstü ve kulak içi olarak, bağlantı şekline göre ise kablolu ve kablosuz olarak gruplara ayrılır. Bazı modeller de true wireless bağlantı teknolojisine sahiptir.

Sennheiser Fiyatları

Sennheiser ürün modelleri farklı özelliklere sahiptir. Bu nedenle de her ürünün fiyatı değişkenlik göstermektedir. Desibela.com’da yer alan Sennheiser markalı ürünler,Türkiye distribütörü tarafından 2 yıl garantilidir. Tüm Sennheiser ürünlerini en uygun fiyat, taksit avantajı ve aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile Desibela’dan satın alabilirsiniz.